FOTO/Përcillet për në banesën e fundit vëllai i deputetes, mungojnë njerëzit, por jo kurorat

113 563 lexime

77,344FansaPëlqeje

Është përcjellë ditën e sotme për në banesën e fundit Drini Bello, vëllai i deputetes së Partisë Socialiste, Vilma Bello.

Ai vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë, të cilën nuk arriti t’a mposhte dot duke ndërruar jetë në moshë të re.

Për shkak të situatës së rrezikshme COVID-19, ai është përcjellë për në banesën e fundit vetëm nga familjarët, por nuk kanë munguar kurorat të cilat kanë qenë të shumta.

Një prej tyre e ka shpërndarë me foto ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, i cili bën dhe një dedikim prekës për Drini Bellon.

“Lamtumirë vëllai jone Drini Bello…!
Kjo kurorë me lule të fresketa,në emer te gjithë shokëve të shkollës së lartë, që për arësye te kuptueshme, nuk ishin të gjithë te pranishëm në percjelljen tënde.
Nga sot, lutemi që shpirti yt i bukur, të jetë në parajsen e Zotit🙏☝🏻!” shkruan Hajdari./En.Br./Fjala.al

Të fundit

Gjiknuri: Formula e vjetër ka rënë, por koalicionet janë të mundshme

Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri, duke komentuar ngjarjet e fundit në Këshillin Politik dhe ecurinë...

Lleshaj flet nga Libani: Po punojmë për kthimin e fëmijëve shqiptarë nga kampi Al-Hol

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ndodhet në Liban, ku gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një sërë takimesh me krerët e lartë të shtetit,...

Mbi 1 milion teste koronavirusi në ditë, rekordi arrihet në SHBA

Shtetet e Bashkuara vendosën një rekord me mbi 1 milion teste diagnostikuese të koronavirusit të kryera në ditë, por sipas ekspertëve të ndryshëm, vendit...

Kryeministri i ri/ Përplasje mes palëve, përçahet koalicioni fitues në Malin e Zi

Udhëheqësit e Frontit Demokratik kanë deklaruar se Zdravko Krivokapiç, nuk ka më mbështetjen e plotë të koalicionit dhe se nuk mund ta mbështesin për...

Ngjarjet kriminale/Ndryshime në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit

Ngjarjet e fundit në qytetin e Elbasanit kanë sjellë ndryshime në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit. Mësohet se është larguar Leonard Palushi, shefi i sektorit...

Lajme të tjera

Web TV