Gjoksi i saj i çmend të gjithë, Armina Mevlani: E mbaj me akull dhe serume (FOTO)

113 563 lexime

77,348FansaPëlqeje

Armina Mevlani është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe njihet për format e saj trupore.

Blogerja është dhe shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar shpesh herë foto provokuese dhe vëmendje tërheq veçanërisht me gjoksin e saj “bombastik”.

Së fundmi, Armina gjatë një bashkëbisedimi me fansat në “InstaStory”, ka zbuluar sekretin sesi arrin ta mbajë gjoksin në superform.

“Përkujdesem tmerrësisht për gjoksin. përdor serum, e mbaj me akull dhe bëj ushtrime”, ka thënë Armina teksa një ndjekës ka shkuar më tej duke i kërkuar më shumë rreth ‘se si e bën me akull’.

“Ok do bëj një postim të shpjegoj këto ditë! Më ndiqni sepse ndihmon shumë”, ia kthen Armina./En.Br./Fjala.al

Të fundit

Gjiknuri komenton letrën e opozitës për OSBE: Nuk firmos letra të njëanshme, pres propozime konkrete

Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik e ka konsideruar letrën e opozitës së bashkuar për OSBE/OHDIR si të...

Europa rrezikon një izolim të dytë?/ Drejtuesit e vendeve të BE: Një izolim i dytë sjell pasoja të papërballueshme

Shumë evropianë po vuajnë ende pasojat e izolimit të parë. Ndërsa tani po flitet për një izolim të dytë.  A mund të evitohet kjo? Edhe...

Meta vlerëson Avni Rustemin dekoratën më të lartë: Burim frymëzimi për qëndresën mbarë shqiptare kundër pushtuesve

Presidenti i vendit Ilir Meta, ka vlerësuar ditën e sotme në 125-vjetorin e lindjes Avni Rustemin me Deklaratën e Flamurit Kombëtar, më e lartën...

Video/ Shqiptarët në Greqi radhë për dokumentat në ambasadë, mungon distanca sociale

Ambasada shqiptare në Athinë është përfshirë shpesh herë në skandale dhe kjo ka qenë ndër arsyet e ndërrimit të gjithë personelit në këtë ambasadë. Në...

Ava Max humb njeriun e dashur, përlot me dedikimin prekës

Këngëtarja me famë botërore, Ava Max, ka humbur ditën e sotme një person shumë të shtrenjtë të familjes. Lajmin ajo e ka ndarë me...

Lajme të tjera

Web TV