I infektuar me virus, humb jetën drejtori i birrës së famshme shqiptare

113 563 lexime

77,451FansaPëlqeje

Drejtori i Përgjithshëm i birrës Peja ka humbur jetën ditën e djeshme, teksa dyshohet se prej disa ditësh përballej me COVID-19. I ndjeri humbi jetën rreth moshës 42 vjeç.

Raportimet nga Kosova flasin për shtrim në spitalin e Shkupit të Ernest Jusufit, prej disa ditësh.

Njoftimin e bëri të ditur i afërmi i të ndjerit, Laert Jusufi: “Me pikëllim të thellë iu njoftoj se djali i lagjes Ernest ka ndërruar jetë.

Kjo vdekje e papritur dhe e hershme e tij na ka pikëlluar të gjithëve, sepse kemi humbur një person të dashur, të matur e të kujdesshëm me të gjithë. Pushofsh në paqe”./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Detaje nga atentati me eksploziv/Nipi i Gjinit: Më kërkoi makinën pasi e tija s’kishte karburant

Detaje të reja janë zbardhur mbi atentatin e kryer mbrëmjen e djeshme mbi Preng Gjinin. Nipi i Preng Gjinit...

OFL iu kërkon llogari 4 të dënuarve në Tiranë, justifikoni pasurinë

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit...

SHBA/ Nënshkruhen marrëveshjet, Trump me aftësi “paqebërëse”, bashkonIzraelin, Bahreinin dhe Emiratet e Bashkuara

Në objektivin e thirrjeve të Shtëpisë së Bardhë ishte Arabia Saudite, fuqia më e madhe e Gjirit. Deri më tani sauditët, mbreti i të...

Tonelata droge nga Franca në Itali, shqiptarët kokat e mafias

Lumë droge midis Côte d’Azur dhe Riviera dei Fiori, me hijen e përfshirjes së “Ndrangheta”. Numri i arrestimeve të kryera nga karabinierët në Genova...

Ava Max tregon si është tallur në fëmijëri: Më kanë futur kokën në tualet

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, ka rrëfyer së fundmi se ka përjetuar bullizëm gjatë viteve të shkollës, gjë që ja ka kthyer...

Lajme të tjera

Web TV