Kujdes nga dielli! Fotografi kap në foto gruan të djegur më shumë seç duhet në plazh

113 563 lexime

77,354FansaPëlqeje

Fotografi i njohur shqiptar, Armando Babani, i cili punon për disa agjensi të huaja, ka shkrepur një foto të veçantë në plazh, duke përcjell një mesazh me të.

Në imazh shfaqet një grua, së cilës trupi i është djegur masivisht nga rrezet e diellit.

Të gjithë duhet të kemi kujdes kur shkojmë në plazh për të mbrojtur lëkurën tonë, duke e lyer me vaj ose krem përpara se ta nxjerrim drejtpërdrejt te rrezet e diellit.

/En.Br./Fjala.al

Të fundit

Kodi Zgjedhor, Ministria e Drejtësisë kërkesë Kuvendit për anëtarët e Kolegjit Zgjedhor

Ministria e Drejtësisë i është drejtuar me anë të një letre Kuvendit përmes së cilës kërkon ndryshimin e nenit...

Jonuz Delaj/Lahutari misionar i Eposit të Kreshnikëve

Jonuz Delaj është lahutari më i veçantë dhe ndoshta ndër më të pasionuarit që ka treva e Malësisë së Madhe. Mbartës dhe vazhdues i...

Nga Lazarati në Spanjë, policia: Bimë të fshehura midis fushave të misrit

Malet Pirenej në anën spanjolle janë pushtuar nga trafikantët e mëdhenj shqiptarë, për të kultivuar marihuanë në sasi të mëdha. Ata shfrytëzojnë zonat e pabanuara...

Ministrja e Arsimit përcjell vajzën e madhe për në shkollë, ja këshillat që i jep

Ministrja e re e Arsimit, Evis Kushi ka filluar javën e dytë si Ministre e Arsimit duke përcjellë vajzën e saj të madhe për...

Nga droga në Fushë-Krujë tek transporti i klandestinëve, ja disa prej të arrestuarve gjatë kontrolleve të shtuara (EMRAT)

Për shkak të ngjarjeve të fundit kriminale policia e shtetit ka shtuar kontrollet në të gjithë vendin me 86 pika policore, duke arrestuar 22...

Lajme të tjera

Web TV