Kur maska kundër virusit bëhet shkak për sherr mes udhëtarëve në tren/ VIDEO

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Ky është momenti tronditës që një sherr shpërthen në një tren të mbushur plot me udhëtarë, ku një prej tyre nuk ka maskë

Një burrë me xhaketë fosforeshente, fytyra e të cilit nuk është e mbuluar, është filmuar duke goditur me një burrë tjetër në tren.

Ata përfundojnë duke shkëmbyer grushta ndërsa të dy bien në tokë. Gjërat nxehen kur burri më xhaketë të verdhë shkel dorën e burrit tjetër.

Dhe sot është zbuluar se burri me xhaketë është pezulluar nga punëdhënësi i tij, kompania britanike e punës me qira Serco.

Policia Britanike e Transportit (BTP) ka konfirmuar sot në mëngjes se po heton mbi ngjarjen./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV