“A i keni trutë në kokë?”/Aida Shtino ‘shpërthen’ ndaj mjekëve të Infektivit: Mbajeni mend se …

113 563 lexime

77,336FansaPëlqeje

Ish-moderatorja e njohur shqiptare Aida Shtino ka reaguar ashpër ndaj mjekëve që po trajtojnë të infektuarit me COVID-19 për sjelljen e tyre.

Në një postim në rrjetet sociale, Shtino iu drejton disa pyetje mjekëve duke i quajtur ata të pashpirt dhe një prej pyetjeve është pse nuk i lenë pacientët që të mbajnë celularë.

Ajo paralajmëron se kjo situatë do të krijojë një turmë të tërbuar që do vërsulet nga zemërimi për shkak se të afërmit e tyre po i kthehen në kavje laboratori.

Postimi i plotë:

A mundet tiu bej nje pyetje doktoreve tane te “çmuar”
Perse nuk ju lejojne te semureve me covid qe jane te shtruar ne spital telefon..??????
Kush eshte arsyeja , qe nuk i lejojne te flasin me te afermit e tyre…??????
A jeni ne terezi ti Ministre Manastirliu dhe ti Kryetare e Komitetit Rakacolli me Pipero e kompani …..??????
A i keni trute ne koke, apo ju kane vaksinuar juve perpara, se qe te jeni kaq te pashpirt nuk ma priste mendja kurre…..😠😠😠😠😠
A do ta mbani dot turmen kur tiu versulen, sepse po ju ” zhduken” te afermit!!!!!!!!
A jeni ne dijeni se cfare jeni duke bere ??????????
A i keni trute ne koke ju doktoresha a keni femije e prinder ne shtepi ju ??????????
Kush eshte arsyeja qe nuk ju lini telefon kush??????
Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me turmen e terburar , qe do tiu versulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne kavie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo polici, po as ushtri nuk i ben dot zap….😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

/En.Br./Fjala.al

Lexo edhe :  Shifrat e larta të Covid-19, Parisi shpallet zonë "super e kuqe"

Të fundit

“Bota do ta mposhtë Covid-19”, ambasada e SHBA ndan mesazhin e Donald Trump

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka publikuar një pjesë të fjalës së Presidentit amerikan, Donald Trump, të...

Propozohet emri i ri i Trump për Gjykatën e Lartë, ja kush e zëvendëson Ginsburg

Trump propozon konservatoren Amy Coney Barrett për Gjykatën e Lartë. Presidenti i SHBA Donald Trump ka propozuar Amy Coney Barrett, një të preferuar të konservatorëve,...

Përfshihet nga flakët një banesë në Durrës

Përfshihet nga flakët një banesë në qytetin e Durrësit. Burime nga policia bëjnë me dije se zjarri ka rënë në banesën e shtetases Dh. H.,...

Italia i bën rezistencë valës së dytë të c*vid, Europa rrezikon shtimin e rasteve

Teksa rastet me COVID-19 po shtohen në shumë vende të Europës, Italia duket se po i reziston një vale të dytë të covid-19. Pas...

“FBI-ja shqiptare” po zgjedh agjentët-hetues, aplikojnë 165 punonjës policie

Kur kanë mbetur edhe dy ditë nga mbyllja e aplikimeve për tu bërë pjesë e BKH-së, e njohur si "FBI-ja shqiptare",  deri më tani...

Lajme të tjera

Web TV