Horoskopi 14 gusht 2020, mësoni parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

113 563 lexime

77,346FansaPëlqeje

Dashi

Ditë ideale e nesërmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do t’ju plotësohen dëshirat më të zjarrta dhe do të ndiheni me fat që keni pranë dikë.

Demi

Do të kenë shumë ngjarje me rëndësi gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift dhe do ndiheni mire në çdo moment. Do të keni takime vendimtare të cilat do t’ua ndryshojnë tërësisht jetën.

Binjakët

Asnjë planet nuk do të ketë ndikim të drejtpërdrejtë tek jeta juaj në çift, prandaj gjithçka do varet nga sjellja juaj. Do të keni disa takime interesante, por në fokusin e tyre nuk është krijimi i shpejtë i një lidhjeje.

Gaforrja

Nesër të të keni disa konflikte prandaj bëni mirë të masni fjalët që do nxirrni nga goja. Beqarët do të kenë një marrëdhënie të ngrohte me personat që kanë afër, por nuk pritet asgjë e re.

Luni

Ditë shumë e qetë dhe pa asnjë problem e nesërmja për të dashuruarit. Nuk do të keni aspak debate, përkundrazi do kuptoheni më së miri.

Virgjëresha

Dita e nesërme do të jetë e bukur dhe emocionuese për ata që janë në një lidhje. Do jeni të dy të gatshëm të provoni gjëra të reja dhe të ndërmerrni sakrifica.

Peshorja

Realiteti nesër do t’ju duket shumë ndryshe në drejtim me qëllimet tuaja. Mundohuni të qetësoheni duke parë një film të bukur. Marrdhënia do të shkojë për mrekulli.

Akrepi

Do të jetë qëndrimi juaj plot nervozizëm dhe shumë debatues që do të krijojë një mosmarrveshje dhe vështirësi për t’u harmonizuar me të tjerët. Kujdes me gënjeshtrat ndaj partnerit.

Lexo edhe :  Pse Singapori ka shkallën më të ulët të vdekshmërisë nga COVID-19?

Shigjetari

Detyrimet dhe punët shumë impenjuese nuk iu friksojnë aspak, por përpara se të ndërmerrni një punë të re, verifikoni të gjitha garancitë e mundshme e të nevojshme.

Bricjapi

Hëna e favorshme sjell harmoni në ambietin rrethues dhe në zemrën tuaj. Do të ndiheni shumë mirë dhe do të keni dëshirën për të përmbysur skemat tuaja të jetës.

Ujori

Një ditë me tensione në jetën tuaj private. Një debat dhe ndonjë mërzitje do të jenë shkak i një diskutimi si me partnerin ashtu edhe me familjarët.

Peshqit

Duke u treguar të çiltër dhe pak të shkëputur mund të përballoni shumë lehtë edhe në çështjet ,që kërkojnë shumë kujdes dhe delikatesë, që mund t’ju paraqiten.

/En.Br./Fjala.al

Të fundit

1982, kur Vera Grabocka akuzohej për “Modë të Huaj”

Pakujdesi, paaftësi, nepotizëm, shkelje të moralit komunist… Këto janë vetëm disa nga akuzat që kolegët i drejtonin njëri-tjetrit në...

Nuk ishte infarkt/ Ja e vërteta e vdekjes së 50-vjeçarit që tërhoqi zvarrë qenin

Javën e kaluar shkaktoi shumë polemika në rrjetet sociale për shkak se po tërhiqte zvarrë qenin e tij me makinë. Por vetëm disa ditë...

Komunikimi i të rriturve me fëmijët është baza ku ndërtohet edukimi

Nga Lira Gjika Edukimi është ai proçes njohje dhe të mësuari, që fëmija e realizon vetë nëpërmjet modeleve që mjedisi i ofron. Komunikimi i të...

Qëlloi me armë zjarri drejt tyre/ Policia vret një person në Kosovë

Një person është vrarë nga Policia e Kosovës mbrëmjen e sotme pas konfrontimit me këta të fundit. Ngjarja ka ndodhur në Prizren dhe mësohet...

Trump do ta shpallë kandidaten për Gjykatën Supreme më 26 shtator

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se do ta shpallë të nominuaren e tij për zëvendësimin e gjykatëses së ndjerë të Gjykatës...

Lajme të tjera

Web TV