“S’do ta harroj kurrë”/ Titullari i sezonit të shkuar i jep lamtumirën Partizanit

113 563 lexime

77,450FansaPëlqeje

Zyrtarisht Uilliam Kordeiro Melo nuk do të jetë futbollisti i Partizanit në sezonin e ri. Lajmin e ka bërë të ditur vetë braziliani përmes një postimi në rrjetet sociale.

Melo e cilëson një etapë të rëndësishme në karrierën e tij periudhën me “Demat e Kuq” dhe ka falënderime për të gjithë.

“Mirënjohje të përjetshme për këtë etapë të rëndësishme të jetës sime. Shumë faleminderit Partizani për besimin, tifozët për mbështetjen e tyre dhe futbollistët për miqësinë e tyre. Nuk do ta harroj kurrë gjithçka që kam përjetuar në këtë klub të shkëlqyeshëm”, shkruan Melo në Instagram.

Kujtojmë që më herët, futbollisti brazilian ka mbajtur veshur fanellën e Kukësit në Kategorinë Superiore.

Ky është largim i dytë i rëndësishëm nga Partizani pas Bruno Telushit.

/En.Br./Fjala.al

Të fundit

Fëmijët që e fillojnë shkollën vetëm

Nga Lira Gjika Në këto ditë te para të shkollës, ku mbizotëron një rrëmujë emocionale, e cila luhatet ndërmjet frikës...

Pastruesja me Co*vid/ Dalin përgjigjet e tamponëve për 10 mësuesit në Kolonjë

Disa ditë më parë pastruesja e shkollës "Papa Kristo Negovani" në Kolonjë rezultoi pozitive me Covid-19. Kjo gjë alarmoi edhe mësuesit e kësaj shkolle të...

Pamje të renda/ Video nga shpërthimi në “Vasil Shanto”

Shpërthimi i sotëm në “Vasil Shanto” tronditi kryeqytetin ku si pasojë e tij ngelën të plagosur drejtuesi i mjetit dhe dy kalimtarë. Pamjet nga vendngjarja...

Rama: Darkë e bukur me Mitsotakis

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në ‘Facebook’ pamjet nga takimi me homologun grek, Kyriakos Mitsotakis. Në foto shihen momentet e takimit të dy kryeministrave, si...

Takimi Rama-Mitsotakis /”Fjala” publikon foto ekskluzive

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Athinë bashkë homologët e tij për të diskutuar çështjet rajonale. Nga pala greke është Eleni Surani, shefe...

Lajme të tjera

Web TV