Ç’po ndodh në familjen e Monica Bellucci-t? Aktorja pushime në krahët e ish-bashkëshortit

113 563 lexime

77,334FansaPëlqeje

Monica Bellucci dhe Vincent Cassel mbetën në një marrëdhënie të shkëlqyer pas divorcit. Ende ka spekulime se ish-bashkëshortët nuk pajtohen më së miri, mirëpo fotografitë nga Italia konfirmojnë të parën, dhe mohojnë të dytën.

Aktorja italiane dhe francezi i famshëm, ish-burri dhe kolegu i saj, qëndruan në Itali rreth dhjetë ditë më parë, me vajzat e tyre Deva (15) dhe Leoni (10). Ata janë fotografuar në një restorant të famshëm duke shijuar darkën. Dhe arsyeja e mbledhjes ishte mjaft e veçantë.

55-vjeçarja dhe vajza e saj e madhe xhiruan në liqenin Como në Itali një fushatë të re për shtëpinë e modës “Dolce & Gabbana”, me të cilën italiania e famshme bashkëpunoi në fillimin e karrierës së saj të modelimit, dhe mori pjesë disa vjet më parë në fushatën e diskutueshme për të treguar lidhjen midis modës dhe fesë.

Deva është gjithashtu e përfshirë në aktrim dhe në fushën e modës që ndjek gjurmët e nënës së saj, ajo gjithashtu mori mbështetje nga babai i saj, i cili iu bashkua asaj në set. Imazhet nga Italia tregojnë gjithashtu se si do të duket Deva në fushatë – transmeton KP.

Pas xhirimeve, Monica shkoi në Greqi, ku gruaja aktuale e 53-vjeçarit Cassel, Tina Kunakey (23 vjeçare), me të cilën u martua në vitin 2018 dhe kanë një vajzë bashkë, po qëndronte në të njëjtën kohë./Sa.Ka/Fjala.al

Të fundit

Horoskopi javor, 28 shtator – 4 tetor 2020

Dashi Puna: Java do të jetë e favorshme për një ekuilibër të arritjeve tuaja të mëparshme profesionale. Ata që ndihen...

Nga vjedhja e varreve deri tek lufta ndaj shtetit/ Të pathënat e Pablo Escobar

Pablo Emilio Escobar Gaviria lindi në qytetin Medejin te Kolumbisë më 1949. I biri i një fermeri dhe një mësuese të shkollës fillore, Pablo...

Vazhdojnë protestat në Bjellorusi, arrestohen dhjetëra persona

Policia bjelloruse ka arrestuar dhjetëra protestues gjatë marshit të 27 shtatorit në Minsk, të organizuar kundër Alyaksandr Lukashenkës dhe autoritetet e rendit në Gomel...

Bojkoti/Futbollistët e Superiores: Kërkesat tona janë rruga e shpëtimit

Për bojkotin në Superiore kanë reaguar edhe futbollistët e kësaj Kategorie. Ata shprehen se do të vazhdojnë bojkotin derisa të gjendet një rrugë e...

Ambasada shqiptare në Athinë jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët

Ambasada shqiptare në Athinë lajmëron të gjithë qytetarët se ka ndryshuar procedura e aplikimit dhe marrjes së pasaportave dhe mjeteve të identifikimit. Sipas ambasadës,...

Lajme të tjera

Web TV