E rëndë/ Një djalë i ri gjendet i varur në banesë

113 563 lexime

77,333FansaPëlqeje

Një djalë i ri i ka dhënë fund jetës tragjikisht gjatë ditës së sotme, në banesën e tij.

Ngjarja e rëndë është shënuar në Durrës, ku viktima është një djalë 28 vjeç.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se rreth orës 11:41, është gjetur i vetëvarur në banesë K.M., 28 vjeç , banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Pritet marrja në pyetje e familjarëve të viktimës, për të hedhur më shumë dritë mbi shkaqet që e kanë shtyrë të riun ti japë fund jetës./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Moderatorja shqiptare pozitive me Co*vid-19: Po e kaloj ditëlindjen e mbyllur në dhomë

Moderatorja e njohur shqiptare, Arjola Shehu ka rezultuar pozitive me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja,...

Barcelona çfarë lojtari largove? Suarez shpërthen me gola dhe assist në debutimin me Atleticon

Para disa ditësh ai u zyrtarizua tek Atletico Madrid ndërsa sot bëri debutimin e tij në këtë ekip. Por Luis Suarez dhe goli janë...

Sërish luftime të ashpra mes Armenisë dhe Azerbajxhanit

Prej 30 vjetësh zien konflikti mes Armenisë dhe Azerbajxhanit për rajonin e Nagorni Karabakut. Tani sërish kanë filluar luftimet, më të ashprat që nga...

“Më shpejt seç e kishim menduar”/ Paralajmërimi i fortë i ekspertëve për valën e dytë të pandemisë

Numri i përgjithshëm i viktimave nga pandemia e koronavirusit, në mbarë botën, i është afruar shifrës prej një milion. Pothuajse 33 milionë persona janë...

Marrëveshja Kosovë-Serbi/ Trump zbulon prapaskenat: Hoti dhe Vuçiç u përqafuan (Video)

Presidenti i SHBA, Donald Trump ka zbuluar një prapaskenë nga marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë.  Në rolin e ndërmjetësit në këtë marrëveshje, ai u...

Lajme të tjera

Web TV