Epike qarja e fëmijës: Po qaj se Shreku mbeti vetëm –VIDEO

113 563 lexime

77,346FansaPëlqeje

Fëmijët janë shumë të dhënë pas filmave vizatimore dhe ndodh shpesh që emocionohen shumë kur ndodh diçka me personazhet e tyre të dashur.

I tillë është rasti i këtij fëmijë që qan sepse Shreku ka mbetur vetëm. Është fjala për filmin vizatimor “Shrek” i cili është shumë i dashur për fëmijët. Në rolin kryesor është një gogol me emrin Shrek i cili në shumë raste është naiv, pikërisht si fëmijët.

Ja si reagon fëmija:

Të fundit

1982, kur Vera Grabocka akuzohej për “Modë të Huaj”

Pakujdesi, paaftësi, nepotizëm, shkelje të moralit komunist… Këto janë vetëm disa nga akuzat që kolegët i drejtonin njëri-tjetrit në...

Nuk ishte infarkt/ Ja e vërteta e vdekjes së 50-vjeçarit që tërhoqi zvarrë qenin

Javën e kaluar shkaktoi shumë polemika në rrjetet sociale për shkak se po tërhiqte zvarrë qenin e tij me makinë. Por vetëm disa ditë...

Komunikimi i të rriturve me fëmijët është baza ku ndërtohet edukimi

Nga Lira Gjika Edukimi është ai proçes njohje dhe të mësuari, që fëmija e realizon vetë nëpërmjet modeleve që mjedisi i ofron. Komunikimi i të...

Qëlloi me armë zjarri drejt tyre/ Policia vret një person në Kosovë

Një person është vrarë nga Policia e Kosovës mbrëmjen e sotme pas konfrontimit me këta të fundit. Ngjarja ka ndodhur në Prizren dhe mësohet...

Trump do ta shpallë kandidaten për Gjykatën Supreme më 26 shtator

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se do ta shpallë të nominuaren e tij për zëvendësimin e gjykatëses së ndjerë të Gjykatës...

Lajme të tjera

Web TV