Qentë kapen “mat” duke vjedhur ushqim -VIDEO

113 563 lexime

77,346FansaPëlqeje

Kujt do ja besonit një punë të rëndësishme? Me siguri ju vijnë në mendje fytyrat e miqve tuaj më të mirë, ata njerëz që do t’ju shoqëronin në gjithçka që mund të mendonit dhe nuk do t’ju tradhtonin kurrë. Këtë përzgjedhje bëjnë njerëzit, por dhe kafshët.

 

View this post on Instagram

 

The Corgi and his partners in crime!

A post shared by 💬🐾Fᴜɴɴʏ ʙᴜʙʙʟᴇ ᴅᴏɢs🐾💬 (@funnybubbledogs) on


Epo, kjo është ajo që bëri Hugo , një qen tetë muajsh i cili u kap duke vjedhur ushqim nga banaku i kuzhinës . Sidoqoftë, ai nuk e bëri atë vetëm, por së bashku me miqtë e tij Harley dhe Henry .

Videoja e regjistruar nga pronari i qenit, trajneri norvegjez i qenit Line Fatland Frøystad , u bë virale sapo u postua në Instagram. Kjo video ka marrë më shumë se 10.500 shikime.

Me.Ra/Fjala.al

Të fundit

1982, kur Vera Grabocka akuzohej për “Modë të Huaj”

Pakujdesi, paaftësi, nepotizëm, shkelje të moralit komunist… Këto janë vetëm disa nga akuzat që kolegët i drejtonin njëri-tjetrit në...

Nuk ishte infarkt/ Ja e vërteta e vdekjes së 50-vjeçarit që tërhoqi zvarrë qenin

Javën e kaluar shkaktoi shumë polemika në rrjetet sociale për shkak se po tërhiqte zvarrë qenin e tij me makinë. Por vetëm disa ditë...

Komunikimi i të rriturve me fëmijët është baza ku ndërtohet edukimi

Nga Lira Gjika Edukimi është ai proçes njohje dhe të mësuari, që fëmija e realizon vetë nëpërmjet modeleve që mjedisi i ofron. Komunikimi i të...

Qëlloi me armë zjarri drejt tyre/ Policia vret një person në Kosovë

Një person është vrarë nga Policia e Kosovës mbrëmjen e sotme pas konfrontimit me këta të fundit. Ngjarja ka ndodhur në Prizren dhe mësohet...

Trump do ta shpallë kandidaten për Gjykatën Supreme më 26 shtator

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se do ta shpallë të nominuaren e tij për zëvendësimin e gjykatëses së ndjerë të Gjykatës...

Lajme të tjera

Web TV