test

Wanda Nara mahnit me format trupore edhe pse nënë e 4 fëmijëve

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Wanda Nara, bashkëshortja e futbollistit Mauro Icardi di si të tërheqë vëmendjen edhe pse është nënë e 4 fëmijëve, format e saj trupore janë mahnitëse, ndaj ajo nuk ngurron t’i ekspozojë në çdo foto apo video.

Së fundmi ajo është kthyer në shtëpinë e saj në Itali, ku ka ndarë me ndjekësit një foto nga ballkoni, ku shfaqej me një palë bikini të zeza.

Biondja këtë herë në plan të parë kishte vënë të pasmet e rrumbullakosura, që edhe shumë vajza të reja mund t’i kenë zili.

la.mi/Fjala.al

Të fundit

Korçë/ Dhunohet oficeri i krimit ekonomik, u godit me grusht në fytyrë nga një i dehur

Sipas policisë së Korçës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në një lokal në qytetin e Korçës ku...

NOTAT/ Hysaj ‘tradhton’ sërish Kombëtaren, Laçi më i miri i ndeshjes! Strakosha hero

Shqipëria barazoi 2-2 kundër Kroacisë në raundin e dytë të Grupit B për Euro 2024. Pas ndeshjes "SofaScore" dhe "FlashScore" kanë dalë me notat...

Protagonisti absolut i Kroaci – Shqipëri/ Gjasula hyn në historinë e futbollit botëror

Klaus Gjasula hyri në fushën e lojës si zëvendësues, shënoi autogolin që i dha avantazhin kroatëve e më pas në shtesën e ndeshjes shënoi...

Si ndikojnë temperaturat e larta në humbjen e peshës në verë, sipas ekspertëve

Teksa termometri duket se është “çmendur” dhe temperaturat jashtë janë tepër të larta, me siguri që edhe ju jeni nga ata persona që po...

Dënohet me burg ish-ministri i njohur, ja për çfarë akuzohet (Emri)

Gjykata Themelore në Prishtinë ka dënuar me tre muaj burgim me kusht dhe me 1.000 euro gjobë ish-ministrin në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiç,...

Lajme të tjera

Web TV