Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

“Soros mbush sot 90 vjeç”, Parid Turdiu: Në Shqipëri soroizmi ra në duart e të korruptuarëve

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Parid Turdiu, që jeton në SHBA, djalë i një prej familjeve të njohura dhe të vjetra Tiranase, përmes një statusi në rrjetin e tij social Facebook ka zbuluar një mesazh i ardhur në adresë të tij.

Ashtu siç ai bën të ditur mesazhi ka lidhje me Soros, që siç shkruan Turdiu sot mbush 90 vjeç. Teksa përmend vendin e tij Shqipërinë, ndër të tjera ai shprehet se ‘Brenda në Shqipëri soroizmi ra në duart e korrupteve. Në Shqipëri komsat e shtrembëruan soroizmin në “Shoqëri të Hapur të mbyllur”.’

Postimi i plotë i Parid Turdiut:

Inboksi im

Soros mbush sot 90 vjeç.

Dikush më çoi në Inbox një video të O’Reilly që thonte se Soros ka kontibuar $17 milion në fushatën e prokurorëve të shteteve të USA, prandaj drejtësia amerikane qenka shkatërruar.

Unë: Drejtësia amerikane nuk është e shkatërruar. I duket Oreillyt ashtu se nuk e lejojnë të … gratë e reja të punës.

Nqs Soros jep 17 milion për liberalët, miliarderët republikanë japin 170 milion për konservatorët.

Lejimin e financimit privat të fushatave politike e kanë kërkuar republikanët.

“Open Society” ka qenë përgjithësisht e mirë për Shqipërinë. Ka dhënë bursa, ka ndërtuar shkolla, ka nxitur Greqinë të përmirësojë gjendjen e emigrantëve, mbështeti të drejtat e shqiptarëve në Maqedoni, uli Serbinë në tryezën e bisedimeve me shqiptarët.

Brenda në Shqipëri soroizmi ra në duar e korrupteve se 1) pothuajse nuk ka shqiptarë jo korrupte, 2) shqiptarët liberale, me traditë qytetare, qenë të parët që ikën nga Shqipëria.

Ngelen komsat dhe katundarët.

Soroizmit e kapën komsat, se duhej të dijë gjuhë të huaj. Katundarët i drejtuan energjitë e veta në zaptimin e tokave të tjetërkujt.

Në Shqipëri komsat e shtrembëruan soroizmin në “Shoqëri te Hapur të mbyllur”./Bl.Ba/Fjala.al

Lexo edhe :  Burgjet i japin leje Fredi Belerit, nesër del nga qelia

 

Të fundit

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Idrizi: Absurd, me Italinë e ka hequr!

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka prezantuar në kuvend pr.deklaratën përmes së cilës kërkojnë nga qeveria që të bëjnë...

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë më të vështira për t’u...

Vuante nga zemra, ndërron jetë turisti francez në ishullin e Sazanit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Sazanit. Mësohet se ka ndërruar jetë një 38-vjeçar francez. Fillimisht, turisti nuk është ndjerë mirë nga...

Mësimet që jep inflacioni për krizën e ardhshme

Pas rritjes së inflacionit në 9% pas pandemisë dhe pushtimit rus të Ukrainës,  po tërhiqet drejt objektivit prej 2% të vendosur nga Rezerva Federale...

SPAK-u një “Catch-22” elektoral për Berishën

Që PD-ja të jetë konkuruese në zgjedhjet e ardhshme, duhet ta zgjerojë sinorin e saj elektoral shumë përtej bërthamës së simpatizantëve të Berishës. Në...

Lajme të tjera

Web TV