Meguajër “bishë e rrezikshme”, ja si reagoi kur i plagosën motrën me thikë -VIDEO

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Futbollisti i njohur Herri Meguajër u përfshi në një sherr që bëri bujë, në ishullin grek, Mikonos. Mbrojtësi i Junajtid së bashku me disa miq të tij, patën një sherr masiv me disa turistë të tjerë britanikë.

Pas përleshjes me britanikët, ku nuk munguan grushtet dhe sendet e forta, Meguajër pa motrën e tij, të cilën ia kishin plagosur me thikë te krahu dhe aty nuk është përmbajtur më.

Mediat britanike bëjnë me dije se futbollisti ka shpërthyer ne grushte dhe nuk e përmbante dot veten.

Gjithashtu janë zbuluar edhe pamjet e sherrit, të cilat mund t’i shikoni në videon e mëposhtme.

La.Mi/Fjala.al

Të fundit

Leipzig triumfon ndaj Frankfurt dhe fiton Kupën e Gjermanisë në vitin e dytë radhazi

Leizpigu për të dytin vit radhazi fitues i Kupës së Gjermanisë. Klubi gjerman në pronësi të markës së famshme...

Basha: U tërhoqa se nuk doja luftë, PD do të bëjë ndryshimin me mbështetjen e SHBA

Ish-kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë në Lezhë, ku është shprehur se tërheqja e tij nga politika, u bë...

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Është rritur numri i të plagosurve nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit në zonën e Rrëshenit ku...

Rrëzohet te Mali i Robit, humb jetën turistja polake

Një shtetase polake 83-vjeçare në afërsi të një hoteli në Kavajë është rrezuar aksidentalisht në trotuar dhe për pasojë ka humbur jetën. Pas rrëzimit në...

Tjetër “divorc” tek Los Blancos, Hazard do të largohet nga klubi në fundin e këtij sezoni

Në një ditë me lamtumirë “yjesh”, surpriza vjen nga Spanja: Eden Hazard largohet nga Reali i Madridit. Marco Asensio ishte i pari, më pas...

Lajme të tjera

Web TV