Ish-ministri serb, pushime në jug të Shqipërisë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Koha e pandemisë dhe rregullat e shumë shteteve  për turistët, nuk janë bërë pengesë që ish-ministri serb Aleksandër Jabllanoviç  të zgjedhi bregdetin e Shqipërisë për të kaluar disa ditë pushimi.

Një foto e tij po qarkullon në rrjetet sociale, ku ish-ministri shfaqet me rroba banje duke shijuar pushimet në relaks në zonën bregdetare të Jugut të Shqipërisë.

Ndonëse situata e pandemisë ka sjellë ndikime në turizëm, shumë të huaj kanë zgjedhur edhe këtë vit vendin tonë për pushime.

 

Të fundit

“Koha t’i japim fund luftës më të gjatë”/ Biden do të tërheqë trupat amerikane nga Afganistani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, tha të mërkurën se Shtetet e Bashkuara do të fillojnë tërheqjen e...

“6 persona me shkopinj bejsbolli erdhën drejt meje”/ Zbardhet dëshmia e policit në Mamurras

Askush nuk i identifikon me emra të përveçëm të dyshuarit e familjes Fufi në Mamurras, tre prej të cilëve përfunduan në pranga për sulmin...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shqipëria siguron 50,000 vaksina “Sputnik V”

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot se Shqipëria ka siguruar marrëveshjen për të marrë 50.000 vaksina Sputnik V të Rusisë. “Shqipëria siguron marrëveshjen...

Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme. “Pa koment”,...

Shqipëria mbështet vendimin për tërheqjen e trupave nga Afganistani

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se sot ishte e pranishme në...

Lajme të tjera

Web TV