Najada Çomo publikon videon e pacientit tek Infektivi: Ua bëftë Zoti mbarë atyre që më shërbyen në spital

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shefja e Infektivit në QSUT, Najada Çomo ka ndarë me ndjekësit e saj në Facebook një video të një pacienti i cili ka fituar betejën me Covid-19.

Në video pacienti shprehet shumë mirënjohës ndaj mjekëve dhe infermiereve që i shërbyen gjatë qëndrimit në spital. Krahas videos, Çomo shkruan “Mirënjohja e një zotërie që u largua nga Spitali, pas shërimit Covid-19.”

“Falënderoj shumë gjithë stafin e këtij spitali, pavionin e tretë që më kanë shërbyer. Bravo iu qoftë, janë treguar heronj dhe heroina, ja u bëftë zoti mbarë”, falënderon ai./Re.Gu/Fjala.al

https://www.facebook.com/najada.como.7/videos/174072097557345/

Të fundit

Leipzig triumfon ndaj Frankfurt dhe fiton Kupën e Gjermanisë në vitin e dytë radhazi

Leizpigu për të dytin vit radhazi fitues i Kupës së Gjermanisë. Klubi gjerman në pronësi të markës së famshme...

Basha: U tërhoqa se nuk doja luftë, PD do të bëjë ndryshimin me mbështetjen e SHBA

Ish-kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë në Lezhë, ku është shprehur se tërheqja e tij nga politika, u bë...

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Është rritur numri i të plagosurve nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit në zonën e Rrëshenit ku...

Rrëzohet te Mali i Robit, humb jetën turistja polake

Një shtetase polake 83-vjeçare në afërsi të një hoteli në Kavajë është rrezuar aksidentalisht në trotuar dhe për pasojë ka humbur jetën. Pas rrëzimit në...

Tjetër “divorc” tek Los Blancos, Hazard do të largohet nga klubi në fundin e këtij sezoni

Në një ditë me lamtumirë “yjesh”, surpriza vjen nga Spanja: Eden Hazard largohet nga Reali i Madridit. Marco Asensio ishte i pari, më pas...

Lajme të tjera

Web TV