Ngjarje makabre në Pakistan/ Rrëmbehet 5-vjeçarja, përdhunohet dhe vritet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje ndër më të rëndat që mund të ketë ndodhur ndonjëherë është shënuar në Pakistan. Një vajzë 5-vjeçare, u rrëmbye, përdhunua dhe më pas u vra me goditje në kokë, ndërsa më tej trupi i saj u dogj dhe u hodh në plehra.

Për ngjarjen policia ka ndaluar një person si të dyshuar.

Familja dha alarmin pasi vogëlushja Maria doli për të blerë disa ëmbëlsira dhe nuk u kthye më në shtëpi. Trupi, gjysmë i karbonizuar, u gjet mes plehrave jo shumë larg shtëpisë së saj.

Sipas rezultateve të autopsisë, vogëlushja pasi ishte përdhunuar, më pas ishte vrarë me goditje në kokë.

Më tej, për të zhdukur gjurmët e vrasësit trupit i ishte vënë zjarri, mes një grumbulli plehrash./Er.Ke/Fjala.al/

Të fundit

PS fushatë anëtarësimesh të reja/ Veliaj: Rezultati është te kutia e votimit

Fushata e anëtarësimeve të reja në Partisë Socialiste ka vijuar edhe në Njësinë 7 në kryeqytet. Drejtuesi Politik i PS...

Rama ndan lajmin e bukur: Shqipëria është destinacioni më i mirë në Evropë për 2023

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale një lajm shumë të mirë për të shqiptarët. Barometri i Turizmit i OKB-së ka bërë të...

Vrasja e 50 vjeçarit në Durrës, arrestohet njëri nga djemtë e tij

Arrestohet djali i madh i familjes Meta për vrasjen e kryefamiljarit në Durrës. Gazetari Leonidha Musaj raportoi më herët se policia kishte gjetur gjurmë...

Ekspertët thonë se po krijohet në heshtje një trend i ri për bukurinë

Mbase nuk e keni vënë re, por në botën e bukurisë ka aktualisht një lëvizje, sipas së cilës, minimalizmi konsiderohet shumë. Për të qenë...

“Nuk e ka ekzekutuar vajza”/ Karamuço nxjerr detaje nga vrasja e 50-vjeçarit në Durrës!

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço thotë se vrasja e 50-vjeçarit Pëllumb Meta nuk mund të jetë kryer nga vajza e tij 19-vjeçare Hygerta Meta. Në...

Lajme të tjera

Web TV