Ngjarje e rëndë/ Burri godet gruan e tij me sëpatë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Banjishnicë të Gostivarit.

Burri ka goditur për vdekje me sëpatë gruan e tij. Ka qenë djali i viktimës, ai që ka denoncuar ngjarjen e rëndë.

Në orën 06:43 shtetasi me iniciale V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar babain tij, shtetasin me iniciale B.I. i moshës 67 vjeç. Ky i fundit me sëpatë, në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij, shtetasen me iniciale XH.I. e lindur në vitin 1960, pas çka është dhënë në arrati.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes. /Er.Ke/Fjala.al/


Të fundit

Homazhet për nënkomisarin Saimir Hoxha, Rama: Një çast i rëndë për shoqërinë dhe për shtetin

Kryeministri Edi Rama ishte sot pranishëm në homazhet për nder të nënkomisarit Saimir Hoxha, duke e konsideruar lamtumirën për...

I biri vrau policin, Babai: Aldi ka vuajtur shumë, ka qenë i pangrënë dhe i paveshur

Aldi Rama, i cili vrau efektivin e policisë Saimir Hoxha në Lezhë, ka ndërruar jetë ditën e sotme në spitalin e Traumës. Pasi vrau...

U vra në krye të detyrës, Saimir Hoxha është vëllai i kryetares së Gjykatës së Pukës

Saimir Hoxha, 44 vjeç, babai i dy djemve të mitur humbi jetën dje në krye të detyrës. Burime bëjnë me dije se oficeri i...

Saimir Hoxha shpallet ‘Dëshmor i Atdheut’, Çuçi: Fëmijët do të marrin trajtim financiar prej 170% të pagës së nënkomisarit

Nënkomisari i Lezhës, Saimir Hoxha i cili u vra një qeveria, Fjaladitë më parë në krye të detyrës është shpallur “Dëshmor i Atdheut” me...

Nikolla takim me Ambasadorin e Kinës: Kuvendi do të nxisë bashkëpunimin e gjithanshëm midis dy popujve

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, priti sot Ambasadorin e RP të Kinës, Zhou Ding. Ambasadori Ding i uroi Nikolla suksese në detyrën e lartë të...

Lajme të tjera

Web TV