“Kam miq në Polici”/ E mitura në Pogradec bashkëpunoi me vajzën e përdhunuesit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Janë zbuluar detaje të reja tronditëse nga ngjarja e Pogradecit, ku një 46 vjeçar abuzonte me një vajzë 13-vjeçare.

Sipas informacioneve, shtysë për denoncimin është bërë një bisedë mes vajzës së 46-vjeçarit dhe të abuzuarës. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije, se ka rreth 1 vit që 46 vjeçari e ngacmonte vajzën, por gjithcka ka ndodhur ditën e Bajramit, kur B.B ka kryer marrëdhënie me të miturën.

Vajza nuk ka dashur të kryente marrëdhënie me 46-vjeçarin por në mënyrë të vazhdueshme ai e ka dhunuar dhe ka abuzuar me të. Në ballkonin e shtëpisë së tij, ai e ka dhunuar dhe kryer marrëdhënie deri në orën 4 të mëngjesit, ndërkohë që të njëjtën gjë ka bërë edhe ditën e nesërme. Fjalët e tij pas kësaj ngjarje kanë qënë kërcënuese për vajzën duke i thënë se askush nuk do ta besonte edhe po ta denonconte në polici:- “Kam një prej drejtuesve kryesor në polici timin dhe askush nuk do të pranojë ty një denoncim”.

Ka qënë vajza e 46 vjeçarit ajo që ka zbuluar mardhëniën e shoqes së saj me babain e cila ja ka bërë të ditur shoqes së saj në mënyrë që kjo e fundit të hiqte dorë prej tij.

-(Vajza e 46 vjecarit) Hiq dorë nga marrëdhënia me babain tim.

-(E abuzuara)Unë nuk mundëm, më ndihmo dhe nuk do ta denoncoj në polici

-(Vajza e 46 vjecarit) Unë nuk i them dot gjë babait, ai është shumë i dhunshëm me mua dhe nënën, thuaja ti.

-(e abuzuara) Nuk mundem

Të dyja kanë dalë nga shtëpia dhe kanë marrë operativin e zonës për tu takuar.

Vajza e abuzuar, ka bërë denoncimin në komisariat bashkë me nënën e vetë dhe një psikologe.

Lexo edhe :  Kompania që ka paguar 300 milionë euro dëme në 22 vjet

Sipas burimeve nga grupi hetimor, terreni po përgatitej për ta trafikuar.

Ndërkohë nga grupi i hetimit bëhet me dije se po hetohet edhe një tjetër rast, pasi të njëjtën gjë ka bërë edhe me një tjetër viktimë.

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Konflikte me drejtuesit? Eneda Tarifa tregon arsyen e vërtetë të largimit nga “Portokalli”

Disa ditë më parë moderatorja dhe këngëtarja Eneda Tarifa njoftoi publikisht se nuk do të jetë më pjesë e...

“Idhulli im ndërroi jetë”, dedikimi i ndjerë i djalit të Kujtim Gjonaj

Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 74 vjeçare skenaristi dhe regjisori i mirënjohur Kujtim Gjonaj, pasi nuk arriti dot të fitonte...

Sherr e grushta në Për’puthen/ Dy konkurrentë përjashtohen nga programi, ja kush janë ata (Foto)

Hyrja e konkurrentit të ri, Dorit në Për'puthen nisi në mënyrën më të keqe të mundshme. Pas disa minutash që kishte hyrë në emision ai...

Dënohet avokati i shqiptarit, kishte marrë kokainë me vete për t’ia dhënë klientit të tij

Një avokat italian ka rënë në prangat e policisë pasi tentoi t’i jepte një “dhuratë” klientit të tij shqiptar që ndodhej në burg. Avokati Gianni...

Ndërron jetë pas një sulmi në zemër kryebashkiaku i Zagrebit

Kryetari i qytetit të Zagrebit, Milan Bandiç ka humbur jetën në moshën 66 vjeçare. Mediat vendase bëjnë me dije se Bandiç ka humbur jetën...

Lajme të tjera

Web TV