“HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”, e ftuar ish-deputetja e PD, Jozefina Topalli

113 563 lexime

77,341FansaPëlqeje

Të fundit

Shënohen 9 viktima dhe 143 raste pozitive me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë  e Veriut nga 1504 testime të kryera kanë rezultuar pozitiv 143 persona...

Fenomeni i çuditshëm/ Vajza e re ka qarë gjak për më shumë se një javë dhe mjekët nuk e dinë përse

Doris , një adoleshente 15-vjeçare nga Brazili, tashmë është e njohur në të gjithë botën. Ajo është protagoniste e një prej fenomeneve më të...

Rama nga Vlora: Ja pse ngeci aeroporti, puna jonë nuk krahasohet me qeverinë e kaluar

Kryeministri Edi Rama vizitoi ditën e sotme qytetin e Vlorës, ku sqaroi arsyet pse projekti i aeroportit në këtë qytet ngeli në mes, duke...

Zogjtë gumëzhijnë në Tiranë para stuhisë

Pasditja e kësaj të premteje në kryeqytet është e zymtë. Qielli është komplet i vrenjtur dhe jemi para fillimit të një rrebeshi apo stuhie. Rrugët...

Ambasadorja Kim në Gjirokastër/ Golemi: Pa suportin e SHBA nuk do të përparonim ndër vite

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka vizituar ditën e sotme qytetin e Gjirokastrës. Kim u prit në Gjirokastër nga Kryetari i...

Lajme të tjera

Web TV