Përdhunoi 13-vjeçaren / I akuzuari shpërthen në lot para Gjykatës: Kini mëshirë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ngjarja e Pogradecit disa ditë më parë bëri bujë ku u zbulua se 46-vjeçari, Blerim Bizgjoni abuzonte seksualisht me një 13-vjeçare.

Ndërkohë ditën e sotme ai ka qenë para Gjykatës duke mohuar akuzat që rëndojnë mbi të. Madje ai ka shpërthyer në lot teksa ishte i ulur në bankën e të akuzuarit.

“Nuk e kam bërë atë veprim. Kini mëshirë!”, mësohet të ketë thënë ai gjatë seancës. Atij i janë caktuar 40 ditë burg, pasi prokurori ka kërkuar edhe një rezultat nga psikologia për 46 vjeçarin dhe të miturën.

Pa.Va/Fjala.al

 

Të fundit

Ja çfarë ndodh me trupin tuaj, nëse hani 2 banane në ditë, për një muaj

Bananet konsiderohen si ushqim i plotë, i kompletuar, por shpesh i nënvlerësojmë ato. Megjithatë, ky fryt ekzotik ka potencialin të...

I dha fund lidhjes me Kristin në “BBV”/ Keisi zbulon arsyen: M’u errësuan sytë, më bëri…

Disa ditë më parë Keisi i habiti të gjithë banorët e “BBVIP” me vendimin e saj për t’u ndarë nga Kristi. Gjatë emisionit radiofonik që...

DASH publikon raportin për Shqipërinë/ Qeveria keqpërdori administratën

Mangësitë me pavarësinë dhe integritetin e gjyqësorit; mungesa e mediave të pavarura; dhe korrupsioni i vazhdueshëm në qeverisje, në organet e zbatimit të ligjit...

VIDEO/ Monika Kryemadhi “e djeg” me të rinjtë e Partisë së Lirisë

Monika Kryemadhi ka marrë pjesë dje në një aktivitet me të rinjtë e Partisë së Lirisë. Ajo është mjaft popullore në rrjetet sociale dhe së...

170 ditë në protestë/ Kërcënojnë banorët e Bërxullës: Do shkojmë deri në vetëflijim

Në studion e FaxNews ka qenë të ftuar Bihane Basha dhe Dashamir Voci, banorë të Bërxullës,për të diskutuar rreth shqetësimeve që ata kanë në...

Lajme të tjera

Web TV