“Plasën petullat”, Olta Gixhari tregon për marrëdhënien me vjehrrën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, u bë nënë për herë të parë në gusht të këtij viti. Ajo është treguar gjithmonë tepër e rezervuar për jetën e saj private, madje dhe partnerin e saj nuk e ka bërë ende publik.

E vetmja foto që ka publikuar me të është një shkrepje buzë detit, ku fytyra e mashkullit që i ka vjedhur zemrën nuk duket aspak.

https://www.instagram.com/p/CANoQ1iHWlh/?utm_source=ig_embed

Siç ka bërë të ditur prej disa kohësh, Olta po jeton me partnerin e saj në Spanjë ku solli në jetë edhe djalin dhe siç duket çifti s’qenka vetëm!

Babai i Amarit jeton me familjen dhe aktorja ka fatin të ketë vjehrrën në shtëpi, e cila me siguri i vjen në krah për gjithçka.

Madje, me një fjali të vetme Olta ka treguar sa mirë shkon me vjehrrën e saj, pasi ajo i ka gatuar disa petulla të shijshme.

“Plasën petullat këtej! Ka lezet kur ke vjehrrën në shtëpi”- shkruan aktorja krahas fotos së petullave me mjaltë.

Ka.Li/fjala.al

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV