Këto 4 shenja të horoskopit nuk e thonë kurrë se çfarë ndjejnë vërtetë

113 563 lexime

77,325FansaPëlqeje

Virgjëresha

Njerëzit e kësaj shenje mund të jenë shumë të turpshëm. Ata janë gjithmonë shumë kritikë ndaj vetes dhe të tjerëve dhe shfaqja e emocioneve mund të jetë shumë e vështirë për veten e tyre. Ata janë shumë praktikë dhe analitikë dhe ballafaqimi me emocionet mund t’i nxjerrë shumë jashtë kontrollit.

Peshorja

Në mënyrë absurde refuzojnë të përballen me çdo lloj përgjegjësie emocionale me çdo kusht. Vetë-qortimi i tyre është shumë i thellë, prandaj të pranuarit se kanë një problem mund të shkaktojë dëme serioze për egon e tyre.

Akrepi

Akrepët janë dashakeqë. Ata luftojnë me xhelozinë, kanë sekrete dhe keqkuptime, të cilat i pengojnë menjëherë që të ndajnë emocionet. Është shumë e vështirë për ta të besojnë njerëzit edhe kur i kanë shumë afër.

Ujori

Nëse ka një shenjë që ka vështirësi të mjaftueshme për të shprehur veten emocionalisht, ajo është Ujori. Ata janë jashtëzakonisht të ngrohtë ose të ftohtë, nuk e dimë kurrë se si ndjehen deri sa është tepër vonë. Ata ndjehen dhe mendojnë më thellë se çdokush tjetër, por ata urrejnë të flasin për këtë.

Të fundit

Pesë papagaj përjashtohen nga kopshti zoologjik, arsyeja do t’ju habisë

"Ata më quajnë të ndyrë sa herë që kaloj" kjo ankesë vjen nga Drejtori i një kopshti zoologjik në...

Canabis në Skrapar/Efektivja e policisë dhe kryeplaku i shpëtojnë burgut, në pranga 4 të tjerë

Gjykata e Beratit ka caktuar sot masat e sigurisë për 6 të arretuarit 2 ditë më parë në Skrapar. Gjatë një operacioni policor të koduar...

Mediat italiane të alarmuara: Shqiptarët po blejnë gjysmën e Venecias

Kohët e fundit ka patur një rritje të ndjeshme të numrit të shqiptarëve që kërkojnë të blejnë hotele dhe restorante në qendrëm historike të...

1923/Kur patrioti shqiptar regjistronte në Nju Jork këngën “Muaj i Majit” -VIDEO

Një nga këngët më të bukura shqiptare që është trashëguar brez pas brezi është kënga “Muaj i Majit”. Por a e dini se kjo...

Ylli i Barçës drejt Manchesterit? Reagon Koeman: Varet nga ne dhe lojtari

Trajneri i Barcelonës , Ronald Koeman ka reaguar ndaj thashethemeve që e lidhin Ousmane Dembele me një transferim në Manchester United . Holandezi ka theksuar se ai ende...

Lajme të tjera

Web TV