“Kurrë mos kërko falje që je një grua e fuqishme”, aktorja vjen me mesazhin e fortë

113 563 lexime

77,342FansaPëlqeje

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për gratë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto të ndryshme të cilat marrin komente të shumta.

Përmes fotografisë së fundi, aktorja ka një mesazh për të fuqizuar figurën e gruas dhe thotë se nuk duhet kërkuar falje që je një grua e fuqishme.

“Unë jam një grua e fortë. Unë nuk rri rrotull duke ndjerë keqardhje për veten time dhe as nuk i lë njerëzit të më keqtrajtojnë. Unë nuk u përgjigjem njerëzve që më diktojnë ose përpiqen të më ulin. Nëse bie do të ngrihem edhe më e fortë sepse jam e mbijetuar dhe jo viktimë. Unë jam në kontroll të jetës time dhe nuk ka asgjë që nuk mund të arrij. Kurrë mos kërko falje se je një grua e fuqishme”, ka shkruar Arjola. Ka.Li/fjala.al

Të fundit

Shqipëria merr borxh 30 respiratorë nga Danimarka

Për shkak të numrit të të shtruarve në spital Ministria e Shëndetësisë ka marrë 30 respiratorë Danimarkës. Mediat daneze bëjnë...

U la në ‘arrest shtëpie’, Fjolla Morina detyrohet të marrë shtëpi me qera në Kukës

Këngëtarja Fjolla Morina e cila ditën e djeshme u la në “arrest shtëpie” nga gjykata, pasi u kap me dy pistoleta, është e detyruar...

FOTO/ I dërgon zarfin me helm Donald Trump dhe një mesazh, zbulohet nga FBI- ja

"Unë ju bëra një dhuratë speciale për t’ju ndihmuar të merrni një vendim". 53 vjeçarja Pascal Ferrier është gruaja e cila akuzohet për dërgimin e...

VIDEO/ Kritiku i Kremlinit, Alexei Navalny largohet nga spitali

Kritiku i Kremlinit Alexei Navalny shumë i komentuar gjatë kohëve të fundit, ndodhet jashtë ambjenteve të spitalit në Berlin, ku ai është trajtuar pasi...

Video/Kontrabandë nargjileje, arrestohen dy persona dhe dy të tjerë shpallen në kërkim

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e dy personave si përgjegjës për futjen kontrabandë të nargjiles. Janë vënë në prangat e policisë shtetasit...

Lajme të tjera

Web TV