Tronditet kryeqyteti/Makina shpërthen në ecje, raportohet për një viktimë

113 563 lexime

77,347FansaPëlqeje

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në  kryeqytet.

Bëhet fjalë për një shpërthim të fuqishëm të një automjeti në zonën e “Vasil Shantos” në një nga rrugët kryesore të Tiranës.

Dyshimet e para të policisë janë për një atentat, si pasojë e të cilit ka mbetur një viktimë ende i paidentifikuar.

Sipas dëshmitarëve okular makina ka qënë në ecje në momentin e shpërthimit.

Të fundit

Zbardhet lista e kanditatëve të PD-së në Qarkun Durrës,ja emrat që do të shkojnë drejt zyrtarizimit

Partia Demokratike duket se është drejt përzgjedhjes së emrave për kandidat në zgjedhjet e 25 prillit 2020. Oerd Bylykbashi, një...

OBSH sjell skemën e re: 156 vende të botës i bashkohen skemës për vaksinën

Synimi i COVAX është që në fund të vitit 2021 të shpërndajë 2 miliardë doza vaksinash në të gjithë botën, duke u dhënë prioritet...

Profesorët nuk përgjigjen

Ismail Kadare

Elbasan/ Arrestohen dy shpërndarësit e drog*s, sekuestrohen 42.000 lekë

Ditën e sotme policia ka arrestuar dy shtetas që posedonin dhe shpërndanin lëndën narkotike. Më pranga kanë rënë shtetasit D. P., 25 vjeç dhe R....

Gjiknuri komenton letrën e opozitës për OSBE: Nuk firmos letra të njëanshme, pres propozime konkrete

Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik e ka konsideruar letrën e opozitës së bashkuar për OSBE/OHDIR si të njëanshme dhe retorikë politike. Gjinuri është...

Lajme të tjera

Web TV