Zbuloni çfarë thotë shenja juaj e zodiakut për dashurinë

113 563 lexime

77,334FansaPëlqeje

Zbuloni detaje të reja në lidhje me jetën tuaj të dashurisë në bazë të shenjës suaj të horoskopit.

Dashi
Ju jeni të fortë, keni shumë vullnet dhe impulsivitet, por kur kujdeseni për dikë, ju me të vërtetë kujdeseni dhe nuk keni frikë ta tregoni atë. Ju jeni i pavarur dhe besnik, por dhe një dele kokëfortë!

Demi
Më mbrojtësja nga të gjitha shenjat, patjetër që mund të jeni të përqendruar kur bëhet fjalë për pushtimet romantike dhe kujdesin për ata që doni.Të gjithë do të dëshironin të kishin ty dhe stabilitetin tënd në një kohë të vështirë dhe të gjithë të besojnë me të gjitha sekretet e tyre.

Binjakët
Të mahnitur nga e pazakonta, kuriozët kanë një tendencë të qeverisen nga humori i tyre. Disa njerëz mund të mendojnë për ju si me dy fytyra ose si bipolar. Por këto pseudonime vijnë nga argëtimi që ju i ofroni të gjithëve. Në fund të fundit, ata mund të jenë të sigurt se kurrë nuk do të mërziten me ju përreth.

Gaforrja
E ëmbël, e ndjeshme dhe me një dhunti për dramatiken, nuk jeni një flirt shumë i rastësishëm. Ju e dini se çfarë doni dhe kjo është e rrallë. Thjesht mos filloni të mendoni shumë dhe lërini gjërat e tjera të rrjedhin vetë. Është e gjitha ose asgjë me një Gaforre. Ose ata të duan ose nuk duan të bëjnë asgjë me ty.

Luani
Ju jeni plotësisht një shenjë zjarri, që do të thotë se jeni intensiv dhe plotësisht besnik ndaj të dashurve tuaj dhe gjithmonë të gatshëm të shkoni në distancë për ta bërë dikë të ndihet i mirëpritur dhe shumë i dashur. Ju jeni të sigurt, entuziast dhe një tifoz i vëmendjes.

Virgjëresha
Ju jeni shenja më pak kokëfortë e tokës, por kur keni të drejtë, keni të drejtë dhe zakonisht siguroheni që partneri juaj ta dijë. Siguria juaj, struktura logjike e mendjes dhe vëmendja e përpiktë e detajit janë tipare për tu admiruar. Ndjenja e saj e ndrojtur e pavarësisë është e këndshme. Na besoni. Na pëlqen kjo për ju.

Peshorja
Ne e dimë që ju po kërkoni një botë më harmonike. Kur nuk ndiheni në humor nga pesha e botës mbi supe, ju jeni një gëzim që jeni pranë. Dhe gjithmonë mund të jesh elegant, të mrekullohesh me të gjithë, në çdo kohë.

Lexo edhe :  Vjeshta erdhi! Ja disa ide veshjesh që i shkojnë kujtdo (FOTO)

Akrepi
Ju jeni një karakter madhështor dhe i vrullshëm. Dhe ne e duam atë, por ndonjëherë nuk dimë si t’i qasemi. Dua të them, ju mund të jeni pak frikësues (jo shumë, vetëm pak). I jepni një shans të thjeshtë njerëzve një herë në një kohë! Ata mund të të befasojnë!

Shigjetari
Shigjetar, ju na mahnitni me natyrën tuaj të egër dhe aventureske. Ndërsa mund të nënkuptojë gjithashtu që ju lëshoheni lehtë, spontaniteti juaj i mban gjërat të freskëta dhe plotësisht eksituese për ju dhe partnerin tuaj. Dhe ne e duam, është një pjesë super freskuese e personalitetit tuaj! Mos lejoni askënd t’ju thotë se shpirti juaj i lirë është një e metë.

Bricjapi
Ultra praktik dhe të besueshëm, jo të gjithë mund të ecin falas, përmes kozmosit. Disa prej nesh kanë vende për të shkuar, gjëra për të bërë, për të zgjidhur problemet në të gjithë botën. Dhe mos u zemëro, sepse e di që gjithë qëndrueshmëria është një tipar që shumë prej nesh punojnë shumë për ta arritur, dhe ju e keni. E dini, ju jeni shenja më ambicioze e zodiakut dhe forca dhe mbështetja juaj vlerësohen shumë nga të gjithë rreth jush.

Ujori
Preferon të notosh në ëndrrat e tua më tepër sesa të përballesh me realitetin, shpesh. Të gjithë kemi qenë atje, por e dini që nuk mund të largoheni nga të gjitha problemet tuaja. Më e rëndësishmja, kur bëhet fjalë për dikë që ju intereson vërtet, ndonjëherë ju duhet të rrini ulur dhe t’i mbani mend ata. Dhe sapo ta kuptoni, është thjesht dashuri.

Peshqit
Ju jeni më romantikja nga të gjitha shenjat e zodiakut dhe më e lehtë për të jetuar me ju. Një ëndërrimtar total, ndërthurja e shqisave dhe ndjeshmërisë suaj artistike është kaq e këndshme dhe tërheq çdo partner të mundshëm. Edhe nëse jeni lënduar në të kaluarën, ju jeni përsëri një romantik. Mos harroni se ka njerëz që meritojnë besimin dhe zemrën tuaj./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Vazhdojnë protestat në Bjellorusi, arrestohen dhjetëra persona

Policia bjelloruse ka arrestuar dhjetëra protestues gjatë marshit të 27 shtatorit në Minsk, të organizuar kundër Alyaksandr Lukashenkës dhe...

Bojkoti/Futbollistët e Superiores: Kërkesat tona janë rruga e shpëtimit

Për bojkotin në Superiore kanë reaguar edhe futbollistët e kësaj Kategorie. Ata shprehen se do të vazhdojnë bojkotin derisa të gjendet një rrugë e...

Ambasada shqiptare në Athinë jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët

Ambasada shqiptare në Athinë lajmëron të gjithë qytetarët se ka ndryshuar procedura e aplikimit dhe marrjes së pasaportave dhe mjeteve të identifikimit. Sipas ambasadës,...

Liga Profesioniste e Futbollit nuk tërhiqet, ja sa do të zgjasë bojkoti

Liga Profesioniste e Futbollit bën me dije se në vijim të vendimit të marrë në mënyrë unanime nga klubet e Kategorisë Superiore bojkoti qëndron...

Video emocionuese/ Shikoni si zhvillohet ora e muzikës në një shkollë të Kumanovës

Mësuesi në videon e mëposhtme është një shembull i patriotizmit për të gjithë shqiptarët kudo në botë. Së bashku me nxënëset e tij, në një...

Lajme të tjera

Web TV