Cardi B firmos dokumentat e divorcit nga Offset pas 3 vitesh martesë

113 563 lexime

77,350FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Cardi B, është ndarë pas tre vitesh martesë.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ajo ka firmosur dokumentat e divorcit nga bashkëshorti i saj dhe ka kërkuar të marrë kujdestarinë e vajzës së tyre Kulture, 2 vjeçe.

Thuhet se dy palët nuk kanë arritur ende një marrëveshje për ndarjen e pasurisë dhe ky vendim i takon gjykatës.

Megjithëse dukeshin një çift perfekt, hera e fundit që Cardi bëri një postim për Offset në rrjete sociale ishte më 20 gusht, kur ajo ndau një pjesë nga klipi i tij i ri.

Cardi dhe Offset u martuan në fshehtësi të plotë në vitin 2017 dhe sekret ka mbetur edhe arsyeja e ndarjes së tyre.
Ndërkohë, asnjëri prej të dyva s’ka reaguar pas lajmeve të divorcit. Ka.Li/fjala.al

Të fundit

Me flokët gërshet dhe e maskuar, ja si u shfaq Fjolla Morina në Gjykatë (VIDEO)

Këngëtarja Fjolla Morina ka mbërritur ditën e sotme në Gjykatën e Rrethit Kukës e shoqëruar nga forca të shumta...

Shtyhet për 13:00 seanca për Fjolla Morinën! Kërkohet ‘arrest shtëpie’ dhe 5 mln lekë garanci

Fjolla Morina do të dalë sot para Gjykatës në Kukës pasi u kap me pistoletë në Audi Q7 bashkë me dy të tjerë. Morinës iu...

Intervista/Myqerem Tafaj: Arsimi në Shqipëri, përballja më e madhe me pandeminë

Ish-ministri i Arsimit, Myqrem Tafaj, në një intervistë për emisionin “HARD TALK nga Roland Qafoku”, analizon situatën e arsimit në vend dhe pasojat e...

Balenat dalin në bregdet, por ngordhin. Flasin shkencëtarët

Ekipet e shpëtimit kanë bërë përpjekje të martën që të shpëtojnë qindra balena, të cilat kanë ngecur në rërën e brigjeve të ishullit australian,...

FOTO/ A ju kujtohet spikerja e njohur në ekranin e TVSH? Pas shumë vitesh imazhi i saj mbetet njësoj

Në prillin e vitit ’60-s, nga një ndërtesë njëkatëshe në krah të Rrugës së Kavajës, bashkë me emisionin e parë historik televiziv, u shfaq...

Lajme të tjera

Web TV