Gazeta Fjala, e mërkurë 16 shtator 2020

113 563 lexime

77,326FansaPëlqeje

Të fundit

Sërish shifër e lartë/ 131 rastet të reja në vend, 3 persona humbin jetën

Ministria e Shëndetësisë raporton se u konfirmuan 131 të prekur me Covid 19 në vendin tonë brenda 24 orëve...

Hemilton-Mercedes, një kontratë dhe 130 milionë Euro për 3 vjet në mes…

Supozohej të ishte një çështje e mbyllur prej muajsh, pasi dukej si dukej si një “martesë e bërë në parajsë. Por Ljuis Hemiltoni dhe...

Kastro Zizo tregon si alkooli po e shkatërronte çdo ditë e më tepër

Këngëtari i njohur shqiptar, Kastro Zizo, është bërë baba për herë të tretë para pak kohësh. I ftuar në ‘Wake Up’, Kastro Zizo tregoi se...

Lajm i mirë/ Manastirliu tregon sa qytetarë fituan betejën me virusin gjatë 24 orëve

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se brenda 24 orëve kanë fituar betejën me...

Moto GP, Pol Espargaro bën “mea culpa”: Rrëzimi në Montmelo ishte i gjithi faji im

Mungesa e Mark Márkezit, problemet e besueshmërisë së “Jamaha”-s apo gomat e reja të pasme të “Mishlën”-it po ndryshojnë rrjedhën e nivelit më të...

Lajme të tjera

Web TV