Horoskopi ditor, e mërkurë 16 shtator 2020

113 563 lexime

77,344FansaPëlqeje

Dashi
Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka menjëherë.

Demi
Ka ardhur momenti që të zgjidhni çështjet e mbetura pezull. Sa i takon punës, nëse keni një aktivitet tuajin, do të përballeni me debate.

 

Binjakët

Ju pret një ditë disi e komplikuar në dashuri. Ndërsa sa i takon punës, do të përballeni me lodhje të madhe, ndaj bëni kujdes.

Gaforrja

Saturnin do e keni kundër deri në fund të vitit, ndaj sa i takon punës duhet të reflektoni për ta planifikuar më mirë të ardhmen.

Luani

Në punë, do të keni mundësi që t’i përkushtoheni një aktiviteti që ju tërheq dhe që keni kënaqësi që ta çoni përpara.

Virgjëresha

Optimizmi do të dominojë edhe punën. Disa situata profesionale do të zhbllokohen lehtësisht, pavarësisht se gjatë së kaluarës ju është dashur të hiqni dorë nga disa punë që nuk ju dhuronin kënaqësi.

Peshorja

Sa i takon punës, disa persona nuk ju kanë lënë të qetë kohëve të fundit. Kjo është një periudhë e mbushur me mosbesim dhe pavendosmëri, por jo gjithmonë është faji juaj.

Akrepi

Do të keni mundësi që të merrni frymë lirisht, pasi kjo ditë do të jetë më e mirë në raport me të tjerat, sa i takon ndjenjave.

Shigjetari

Kush punon në sektorin e turizmit dhe aktiviteteve zbavitëse, do të ketë mundësi të shumta pozitive.

Bricjapi

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe do ju ndihmojë që të jetoni dy ditë pozitive në dashuri. Ndërsa në punë, bëni mirë që të pranoni ndonjë kompromis të vogël.

Lexo edhe :  Vrasja e Lirie Xhepës/ Acarohet situata në gjyq, djali kërkon përjashtimin e xhaxhait

Ujori

Në dashuri parashikohen lajme të mira, por nëse duhet të flisni me një person që ju intereson, shtyjini diskutimet për në fundjavë.

Peshqit

Sa i takon punës duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme, të cilat nuk duken aspak të thjeshta. Nga ana tjetër duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të ruani qetësinë./Jo.Be/Fjala.al

Të fundit

Liverpuli bën detyrën në Kupën e Ligës Angleze, mposht 7-2 Linkolnin

Mposht me rezervat Linkonlin me shifrat 7-2, takimi erdhi drejtpërdrejt në RTSH Sport. Kupa e Ligës Angleze ka vijuar...

Drita “fiket” në Poloni, eliminohet nga Liga e Evropës

Mundet 0-2 në Polonia përballë Legias së Varshavës, me dy gola të pësuar në pjesën e parë. Ka qenë një ditë “jo” e enjtja...

Sevilla ‘bllokon’ Bayernin/ Sfida shkon drejt shtesës

90 minutat e kohës së rregullt mes Bayern Munich dhe Sevilla janë mbyllur në barazim 1-1. Sfida mes tyre është e denjë për të...

Veliaj: Jap dorëheqjen nëse uji në Pogradec është më i lirë se në Tiranë

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka folur në lidhje me çështjen e çmimit të ujit në Tiranë. Gjatë një interviste në emisionin, “Opinion” Veliaj deklaroi...

Akuzat e opozitës/ Ahmetaj përgjigjet me fakte: Disa familje nuk duan bonusin

Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj ka reaguar me fakte ndaj akuzave të opozitës për familjet e harruara. I ftuar në emisionin ”Real Story” ai ka...

Lajme të tjera

Web TV