Brad Pitt joshës dhe Jennifer Aniston seksi me bikini të kuqe edhe një herë bashkë (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u ribashkuan në ekran për herë të parë gjatë një tryeze të mbushur me yje të filmit 1982 Fast Times At Ridgemont High.

Aktori, 56 vjeç, mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi Reinhold, 63 vjeç, ndërsa ish-gruaja e tij Jennifer, 51 vjeç, luajti “mbretëreshën e seksit” të shkollës së mesme Linda Barrett, portretizuar nga Phoebe Cates, 57 vjeçe.

Ish-çifti ndanë një ekran së bashku gjatë sekuencës së ëndrrave të filmit, e cila zhvillohet pasi Brad arrin në një festë në pishinë të organizuar nga motra e tij e vogël Stacy Hamilton, e luajtur nga aktorja fituese e Oskarit Julia Roberts, 52 vjeçe.

Jennifer kishte veshur bikini të kuqe mbi një tank top të bardhë për skenën gjatë leximit në tryezën virtuale të drejtpërdrejtë dhe Brad me një kapele piratësh dhe kostumin e punonjësve të fast-food. Ru. Do/ Fjala.al

Të fundit

Parashikimi i motit 15 Prill 2024, si do të ndryshojnë temperaturat

Vendi ynë, do të vijojë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që moti i kthjellët dhe i ngrohtë të jenë dominant. Kjo...

Shqipëria, e gjashta për vdekjet më të larta nga aksidentet rrugore në Europë

Ndonëse kanë ardhur në ulje, vdekjet nga aksidentet rrugore në Shqipëri mbeten ndër më të lartat në Europë. Sipas INSTAT, në vitin 2022, 164 persona...

Horoskopi i ditës, 15 Prill 2024

Dashi Priten edhe turbullira në jetën tuaj gjatë kësaj dite kështu që mirë është të tregoheni të kujdesshëm. Nëse jeni në një lidhje ka mundësi...

VIDEO/ Inter “ngec” në barazim ndaj Cagliarit, shtyhet festa e titullit për zikaltërit

Cagliari ndal Interin në “San Siro” në një barazim 2-2 dhe i detyron zikaltrit ta fitojnë derbin e javës së ardhshme me Milanin për...

Lajme të tjera

Web TV