Pamje të rënda/Berisha publikon videon nga plagosja në Kavajë

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Ish-Kryeministri i vendit Sali Berisha ka publikuar disa pamje të rënda nga denoncimi i një qytetari në adresën e tij.

Në videon e publikuar nga Berisha duken pamjet e një lokali ku qytetari Besnik Çelmeta është goditur me thikë nga një tjetër person Riza Aliu, për arsye që ende nuk janë zbardhur.

Riza Aliu i cili sipas mesazhit të qytetarit është një person i cili ka ushtruar prostitucion dhe aktivitet kriminal është futur në lokalin ku ndodhej Çelmeta e ka goditur fort dhe më pas e ka qëlluar me thikë.

Sipas denoncimit të qytetarit dixhital ngjarja është fshehur nga policia dhe autori nuk është shoqëruar në komisariat. /Ra.My.Fjala.al/

 

Të fundit

Faqet e para/Pasqyra e shtypit, e martë 20 tetor 2020

Të nderuar lexues, kjo është një pasqyrë e faqeve të para të disa prej gazetave kryesore, për ditën e...

Zyrtare, Moska do të nisë vaksinimin kundër koronavirusit brenda javësh

Kryetari i Moskës, Sergei Sobyanin, ka thënë se vendi që ai udhëheq do të nisë vaksinimin masiv kundër koronavirusit në periudhën “dhjetor-janar”, teksa synon...

Moti, kthjellime dhe vranësira kalimtare gjatë ditës

Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në pjesën...

Leonard Karaj: Rama, një diktator në demokraci

Kërkimi i mandatit të tretë rresht si kryeministër nga Edi Rama, po përkthehet nga kundërshtarët e tij si “instalim diktature”… Rrugëtimi i Ramës në...

Lajme të tjera

Web TV