Shpërndanin heroinë në kryeqytet, arrestohen 4 persona

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme në Kombinat 4 persona për trafikim të lëndëve narkotike. Janë vënë në pranga Erjon Korteshi, Armand Gashi, Ardian Kanina dhe Genci Rapo. Gjatë aksionit të policisë janë sekuestruar 5 doza heroinë dhe një shumë e konsiderueshme parash.

Pak ditë më parë në pranga ka rënë edhe babai i Erjon Korteshit, Reshit Korteshi, i cili është arrestuar pasi akuzohet se shpërndate lëndë narkotike.

Është proceduar në gjendje të lirë shtetasi H. SH., 33-vjeç./Jo.Be/Fjala.al

Të fundit

Zyrtare, Moska do të nisë vaksinimin kundër koronavirusit brenda javësh

Kryetari i Moskës, Sergei Sobyanin, ka thënë se vendi që ai udhëheq do të nisë vaksinimin masiv kundër koronavirusit...

Moti, kthjellime dhe vranësira kalimtare gjatë ditës

Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në pjesën...

Leonard Karaj: Rama, një diktator në demokraci

Kërkimi i mandatit të tretë rresht si kryeministër nga Edi Rama, po përkthehet nga kundërshtarët e tij si “instalim diktature”… Rrugëtimi i Ramës në...

Spartak Ngjela: Diktator? Rama është i kontrolluar ndëkombëtarisht

Kërkimi i mandatit të tretë rresht si kryeministër nga Edi Rama, po përkthehet nga kundërshtarët e tij si “instalim diktature”… Rrugëtimi i Ramës në...

Analiza/ A është diktator Edi Rama?

Nga Lorenc Vangjeli

Lajme të tjera

Web TV