Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Pavarësisht bisedimeve për paqe, dhuna në Afganistan nuk ka të ndalur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të paktën nëntë ushtarë afganë u vranë pas një sulmi të militantëve talibanë.

Sulmi ndodhi në fshatin Nav Abad të rajonit Dasht-e-Qala, i tha një burim agjencisë së lajmeve Tolo.

“Përleshjet përfunduan pas një ore. Viktima ka edhe në anën e talibanëve, por nuk ka ende një informacion të saktë”, tha burimi.

Incidenti vjen derisa po vazhdojnë negociatat e paqes midis talibanëve dhe qeverisë së Kabulit.

Bisedimet e paqes, janë pjesë e një marrëveshje të arritur në muajin shkurt midis talibanëve dhe Uashingtonit.

Ato filluan më 12 shtator pas një mosmarrëveshje të gjatë mbi shkëmbimet e të burgosurve.

Negociatorët do të diskutojnë për armëpushimin, të drejtat e grave dhe pakicave dhe çarmatosjen e dhjetëra mijëra luftëtarëve talibanë dhe milicive besnikë ndaj komandantëve të luftës.

Pavarësisht nga bisedimet, sulmet në Afganistan kanë vazhduar rregullisht, duke shënuar viktima të shumta, përfshirë civilë, pasi militantët kanë refuzuar të deklarojnë një armëpushim.

I dërguari amerikan për Afganistanin, Zalmay Khalilzad, i cili i ka përgatitur bisedimet, e quajti përshkallëzimin për keqardhje.

Kryetari i Këshillit të Lartë të Afganistanit për Pajtimin Kombëtar, Abdullah Abdullah, u bëri thirrje talibanëve që të pranojnë një armëpushim.

“Atdheu ynë është djegur në luftë dhe konflikt për më shumë se dyzet vjet dhe shumë jetë kanë humbur”, tha Abdullah në një deklaratë./REL

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...

Lajme të tjera

Web TV