Nuk ishte infarkt/ Ja e vërteta e vdekjes së 50-vjeçarit që tërhoqi zvarrë qenin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Javën e kaluar shkaktoi shumë polemika në rrjetet sociale për shkak se po tërhiqte zvarrë qenin e tij me makinë. Por vetëm disa ditë pas pas arrestimit të tij, ka ndërruar jetë Faik Perkoxha.

Mësohet se 50-vjeçari  ka vrarë veten në Peshkopi, vendlindjen e tij ku ishte larguar pas ngjarjes së bërë publike në mediat online. Lajmi e rëndë e bëri publik një nga familjarët e tij në rrjetet sociale. Më herët në media u raportua se ai ndërroi jetë për shkak të një infarkti por ngjarja mesa duket është ndryshe.

Reagimet dhe sulmet e shumta në rrjetet sociale duket se e kanë çuar në një gjendje të keqe Perkoxhën, i cili mori këtë vendim drastik për ti dhënë fund jetës.

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Sa kohë të duhet për të rënë në dashuri, bazuar në shenjën tënde të horoskopit!

Disa njerëz mund të dashurohen me shikim të parë lehtësisht, ndërsa të tjerëve u duhet shumë më shumë kohë....

Frika juaj më e madhe, sipas shenjës së horoskopit

Ka njerëz të cilët thjesht nuk kanë frikë nga asgjë ashtu siç ka të tjerë që kanë frikëra të vogla, apo disa të tjerë...

E tmerrshme/ Nëna vret 3 fëmijët e saj të mitur dhe më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Australi, ku një nënë ka vrarë tre fëmijët e saj të mitur dhe më pas veten. Nëna e...

Habit Françeska Jaçe: Tradhtova të dashurin dhe bëra seks në avion

Modelja Françeska Jaçe është vënë të zgjedhë mes publikimit të një fotoje intime në rrjetet sociale, apo që familja t’i zbulonte lidhjen sekrete. Françeska i...

Habit tenisti amerikan… udhëton drejt Australisë, edhe pse pozitiv me “Covid-19”

Tenisti amerikan, numri 50 në botë, është midis më shumë se 1,200 lojtarëve dhe stafeve të tyre ndrejtuese, që kanë mbërritur tashmë në Australi...

Lajme të tjera

Web TV