U la në “arrest shtëpie” Fjolla rikthehet më në formë se kurrë në rrjetet sociale

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Këngëtarja Fjolla Morina është rikthyer në rrjetet sociale. Fjolla ka postuar disa video në Instastory, ku shihet së bashku me vajzën e saj të vogël Alayah.

Këngëtarja shfaqet në video e qeshur, në formë, dhe po mundohet t’a kalojë këtë periudhë sa më lehtë.

Këngëtarja Fjolla Morina u la në “arrest shtëpie” nga gjykata, pasi u kap me dy pistoleta, është e detyruar të qëndrojë në një shtëpi me qira në Kukës.

 

Ajo do të qëndrojë në një apartamant me qira pranë Gjykatës së Kukësit, ku do të kontrollohet rregullisht nga policia.

Këngëtarja nga Kosova do të qëndrojë në Kukës deri në momentin që gjykata mund të vendosë për një masë tjetër sigurie./Jo.Be/Fjala.al

 

Të fundit

Champions rikthehet me ‘show’/ United ‘makth’ i PSG, Barça shkatërron ekipin e Uzunit

Mbrëmja e parë në Champions League për këtë sezon ka rezervuar spektakël dhe gola në sfidat e para të...

Dendias apel Gjermanisë, Italisë dhe Spanjës të ndalojnë eksportet e armëve në Turqi

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias i ka dërguar letra homologëve të tij gjermanë, spanjollë dhe italianë, duke i nxitur ata të mos eksportojnë...

OBSH: Ja si ndërpritet zinxhiri i infektimeve me Covid-19

Kreu i Shërbimit për Situata Emergjente shëndetësore në OBSH, Mike Ryan, shprehet se mënyra më e efikase për të ndërprere zinxhirin e infektimeve nga...

BE mirëpret marrëveshjen mes Shqipërisë dhe Greqisë: Po ndiqen parimet e fqinjësisë së mirë

Bashkimi Evropian ka mirëpritur marrëveshjen mes Shqipërisë dhe Greqisë për të dërguar në Hagë çështjen e detit. Përfaqësuesja e Komisionit për Çështjet e Zgjerimit, Anna...

SHBA heq Sudanin nga lista e zezë e vendeve që sponsorizojnë terrorizmin

Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të heqin Sudanin nga lista e zezë e shteteve që sponsorizojnë terrorizmin. Presidenti Donald Trump e bëri këtë deklaratë,...

Lajme të tjera

Web TV