FOTO/ I thotë ‘Po’, Propozimi përrallor që Mark Frroku i bën Rudina Dembacajt

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj i ka thënë ‘Po’, ish-deputetit Mark Frroku. Jeta private e aktores ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes që nga momenti që është bërë publike marrëdhënia e tyre.

Mark Frroku ka organizuar një propozim si në përralla në vendin e balonave, Kapadokia, Turqi.

“I kishe menduar të gjitha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizojë dhe të më bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Faleminderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë❤️
P.S. I thashë PO!”- shkruan Rudina në Instagram./Re.Gu/Fjala.al.

https://www.instagram.com/p/CFgzXA_ndCY/


Të fundit

Ndalojnë në mes të urës dhe hedhin trupin e viktimës që vdiq nga Covidi, arrestohen në flagrancë familjarët

Trupi i pajetë i viktimës së COVID-19 është filmuar duke u hedhur në një lumë nga familjarët e të...

Vlora nuk gjen qetësi, qëllohet me thikë pas një sherri 42-vjeçari (Emri)

Një 42-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë sot në Vlorë. Raportohet se bëhet fjalë për Klodian Toskën. Mësohet se ai është përfshirë në një...

Roli i “Milit” dhe “Dorianit” në vrasjen e shqiptarit në Athinë, kush u përdor si karrem gjatë atentatit

Mediat greke kanë zbardhur detaje të reja nga ekzekutimi shqiptarit mbrëmjen e djeshme në Greqi. 34-vjeçari Aris Papas ishte i njohur si një person...

“Kukull eja hip në makinë”/ Si u përpoq ta rrëmbente 46-vjeçari të miturën, në mjet mbante kokrra gjumi

Një 12-vjeçare në Greqi ka denoncuar në komisariat një 46-vjeçar, i cili ka tentuar ta rrëmbejë, në zonën e Rafinës, disa ditë më parë. Sipas...

“Vdekje shqiptarëve!”, thirrje raciste në Mal të Zi në finalen e Kupës

Rikthimi i tifozëve në Malin e Zi ka rikthyer edhe thirrjet antishqiptare në stadiumet vendase. Finalja e luajtur mes Buducnost të Podgoricës me skuadrën...

Lajme të tjera

Web TV