Kur meshkujt ‘ofendohen’ nga femrat me fund të shkurtër (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një studente ka treguar se është sulmuar nga tre meshkuj në qytetin francez të Strasburgut pasi këta të fundit u ofenduan nga veshja e saj.

22-vjeçarja e quajtur Elizabet tha se ishte duke shëtitur nëpër qytet ditën e martë teksa po pinte një cigare, kur ata filluan t’i bërtisnin.

Sipas vajzës, njëri prej tyre bërtiti duke thënë: Shihni atë prostitutën që ka veshur fund. Më pas ata i thanë asaj të ulte sytë dhe të mos fliste.

Dy prej tyre e kapën nga krahët dhe një tjetër filloi ta godiste në fytyrë.

Pasi e dhunuan, ata u larguan. Vajza tregoi se më shumë se 15 persona ishin dëshmitarë të ngjarjes por askush prej tyre nuk ndërhyri për ta ndihmuar dhe as nuk njoftuan policinë.

“Kjo është shumë e dhunshme dhe perverse”, u shpreh 22-vjeçarja. Policia është duke kërkuar për dëshmitarë të ngjarjes në mënyrë që të arrijë te autorët.

Ndërkohë, “France Blue Alsace” ka raportuar se dy gra të moshës 20-vjeçare gjithashtu u sulmuan nga një burrë i cili u ofendua nga fundet e tyre të shkurtër.

Ai u arrestua rreth 20 minuta më vonë dhe akuzohet për sulm. Ka.Li/Burimi:DailyMail

 

Të fundit

Pena e artë që firmosi proklamatën e pavarësisë

Në vigjilie të 110-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, ditën që shënjoi historinë e një kombi, analisti Roland Qafoku ka...

Aksident tragjik në autostradën Durrës-Tiranë, vdesin dy vajza, plagoset rëndë shoferi

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku kanë humbur jetën dy vajza dhe është plagosur rëndë shoferi 26-vjeçar. Sipas policisë, në orët e...

Do të ketë aksionere serbë në Portin e Durrësit? Alabbar: Kam disa partnerë nga…

Mohamed Alabbar ka mohuar akuzat se në kompaninë e tij, Eagle Hills që do të marrë përsipër ndërtimin e Portit të ri turistik të...

110-vjetori i Pavarësisë bën bashkë Shqipëri-Kosovë, mbahet sot mbledhja e dy kuvendeve

Me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë, sot në orën 10:00, në Kuvend do të mbahet mbledhje e përbashkët e Kuvendit të Republikës së Kosovës...

Endri Prifti e kishte ‘prashikuar’ muaj më parë/ Marsela Çibukaj fiton ‘Kënga Magjike’!

Marsela Çibukaj është fituesja e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike” në Tv Klan. Pirro Çako i dorëzoi kupën triumfueses, e cila konkurroi...

Lajme të tjera

Web TV