Listat e deputetëve/Flamur Noka nuk do të kandidojë në Kukës, PD-ja e sjell në Tiranë

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Surpriza në listat e Partisë Demokratike. Publikimi i listës së kandidatëve të demorkatëve për qarkun e Kukësit konfirmoi zërat se ish-deputeti i Kukësit Flamur Noka nuk do të kandidojë më në këtë qark.

Pas publikimit të listës së kandidatëve të Partisë Demokratike në të gjitha qarqet ajo q♪7 u vu re ishte mungesa e ish-deputetit të Kukësit i cili nuk do ë kandidojë më në lkëtë qark.

Pavarësisht se emri i ish-deputetit Noka është propozuar n♪7 disa qarqe, PD-s♪7 i është dukur më e vlefshme kandidatura e tij në Qarkun e Tiranës.

Flamur Noka, ish-Ministër i Brendshëm dhe ish-deputet i Partisë Demokratike do t♪7 kandidojë në Tiranë.  /Ra.My.Fjala.al/

 

 

Të fundit

Momenti kur tërmeti shkatërron pallatin në Turqi (Video)

Ky është momenti i frikshëm kur tërmeti 6.9 ballë shkatërron një pallat në Turqi. Mediat vendase bëjnë me dije se...

Ardian Ismaili debuton për Specian, luan për afro 15 minuta në fitoren në Kupë

Luan për afro 15 minuta në fitoren 2-0 në Kupë në fushën e Çitadelës. Mbrojtësi i Kombëtares, Ardian Ismajli, ka mbetur i kënaqur me...

Mbyllje e dytë nga COVID-19? Basha: Po fshehin shifrat

Në bashkëbisedimin e tij të radhës me gazetarët, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila dje...

Pamje të frikshme nga Turqia/ Ja dëmet e shkaktuara nga tërmeti 6.6 ballë (Foto dhe Video)

Një tërmet i fuqishëm ka goditur para pak minutash Turqinë dhe Greqinë. Epiqendra ishte në ishullin grek të Samos që ndodhet pranë brigjeve turke. Qyteti...

Vetë-ekzaminoni gjëndrën tiroide në vetëm një minutë

Gjëndra tiroide është një rregullator i punës së të gjitha qelizave të trupit, pasi hormonet që prodhon ndikojnë drejtpërdrejt në metabolizmin e qelizave, prandaj...

Lajme të tjera

Web TV