Beatrix Ramosaj djeg rrjetin me fotot provokuese nga Dubai

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka postuar disa foto të nxehta në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja bukuroshe e cila  po pushon në Dubai ka ndarë për ndjekësit e saj foto provokuese. Beatrix ndodhet në formën e saj më të mire, ajo ka pozuar me bikini me printe leopardi që i nxjerrin në pah linjat e saj trupore.

Prej disa kohësh Beatrix nuk ka sjellë asnjë material të ri muzikor. Duket se këngëtarja aktualisht po shijon akoma pushimet./Jo.Be/Fjala.al

Të fundit

Jimi Hendrix me Strat-in… “Kitarat ishin zgjatime të tij, pjesë e personalitetit”.

‘Me një Strat mund të sundosh botën!’ Nile Rodgers, Bonnie Raitt dhe John Squire në kitarën elektrike që ndryshoi...

Si e fitoi kuzhinieri spanjoll një linjë telefonike për në Shtëpinë e Bardhë?

José Andrés dërgon kuzhinierë në zonat e fatkeqësive. Ai ka udhëhequr një reagim të ashpër për Gazën kundër Netanyahut që asnjë protestë apo politikan...

Pas sulmit të Iranit ndaj Izraelit, bota duhet të veprojë: kriza na kërcënon të gjithëve

Netanyahu donte një konflikt më të gjerë dhe Teherani ka hyrë në grackën e tij. Fuqitë e mëdha duhet ta ndalojnë menjëherë këtë Nga Simon...

Bashës nuk i del inati me kthimin e Berishës në PD: “Pazar për Xhaçkën”

Shpëtimi i mandatit të Olta Xhaçkës nga Kuvendi, në leximin politik të Lulzim Bashës është një pazar tjetër mes PS dhe Rithemelimit. Në këmbim...

Çfarë po sjell era Bardhi për PD-në e Rithemelimit

Po ajo mënyrë funksionimi: E paqartë, e pa vendosur, e dyzuar dhe pa ide. Rithemelimi nën drejtimin e Gazmend Bardhit si numri dy, nuk...

Lajme të tjera

Web TV