test

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t’ju ndodhte ju si do të reagonit?

Nuk e di për ju, por djalit që i ndodhi vendosi të hakmerret.

Ai organizoi një festë “të nxehtë” me shoqërueset e nuses.

Pamjet e festës u bënë publike në “Tik Tok” nga motra e dhëndrit, Madeleine Smith.

Fotot tregojnë sesi dhëndri feston si i “çmendur” me shampanjë me shoqërueset e nuses.

Gjatë festës, dhëndrit ju kërkua të zgjidhte mes vajzave për të kaluar një natë “të nxehtë”.

@mashleigh2Kinda PART 2. When your brother fiancé cheats on him three weeks before the wedding….. you throw him a party with all the bridesmaids (; ##girlbye♬ original sound – Madeline Smith

Të fundit

Hëna e Plotë e qershorit, shenjat e horoskopit që preken më shumë

20 qershori ishte një ditë e ngarkuar për yjet pasi kishim solsticin veror në hemisferën veriore dhe ditën e...

Euro 2024/ Austria fiton duke bindur, 3 gola për 3 pikë

Polonia dhe Austria u përballën në Berlin, në ndeshjen e vlefshme për raundin e dytë, të Grupit D., sfidë e fituar nga austriakët 3-1. Sfida...

Dhjetëra të vdekur nga vapa në Meksikë: 4 herë më vdekjeprurëse!

Vala e të nxehtit po përhap probleme të mëdha kudo nëpër botë. Sakaq, në Meksikë temperaturat e larta kanë marrë dhjetëra jetë njerëzish e ndërsa...

Çmimi letrat Kadare 2024, shkrimtari i ri Dionis Prifti shpallet fitues me shumicë votash

Dionis Prifti shpallet fitues i edicionit të dhjetë të Çmimit letrar KADARE 2024, me romanin “Dy javë nën balonë” Në përputhje me Statutin e Çmimit...

Iu gjetën 19 doza kokainë dhe 2 mijë € cash, arrestohet në Milano reperi shqiptar 

Një reper shqiptar i njohur me emrin Daxter, është arrestuar nga policia italiane në Milano, pasi shpërndante kokainë. Sipas mediave italiane, pasditen e 20 qershorit,...

Lajme të tjera

Web TV