Video emocionuese/ Shikoni si zhvillohet ora e muzikës në një shkollë të Kumanovës

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Mësuesi në videon e mëposhtme është një shembull i patriotizmit për të gjithë shqiptarët kudo në botë.

Së bashku me nxënëset e tij, në një shkollë të Kumanovës, ai këndon këngë patriotike të dedikuara figurave historike shqiptare si Luigj Gurakuqi apo Ismail Qemali. Mesuesi duket se ja ka përcjellë më së miri vlerat atdhetare nxënësve të tij dhe atmosfera e krijuar në klasën e tyre është vërtet emocionuese.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Zbulimi amerikan: Rusia, Irani kanë shtënë në dorë të dhëna të votuesve amerikanë

Rusia dhe Irani kanë shtënë në dorë informatat e regjistrimit të votuesve amerikanë, tha në një konferencë të rrallë...

Fillimi i mësimit në fakultete, miratohen rregullat anti-Covid

Më 2 nëntor studentët do të kthehen në auditorë, me protokoll sigurie të masave anti- Covid. Senati i Universitetit të Tiranës publikon rregulloren për mbrojtjen...

Atentati i dështuar/ Tentuan të vrisnin biznesmenin, pranga 4 personave

Gjashtë ditë pas atentatit të mbetur në tentativë ndaj biznesmenit Andon Dhima, policia mundi të arrestojë dy personat që e ndoqën për ta vrarë...

Numri i pensionistëve rritet 6.5%, popullsia e Shqipërisë po plaket

Qëndrueshmëria e skemës së pensioneve mbetet vunerabël prej rritjes së shpejtë të numrit të pensionistëve dhe rënien e fuqisë punëtore si një furnizues i...

Lajme të tjera

Web TV