“FJALA SPORT” 29 SHTATOR / NGA FIORELA AKÇIU

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Rama poston foto nga kisha e “Shna Ndout”, kryqi me drita të bardha ndriçon Laçin

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga kisha e “Shën Ndout”, ose siç njihet ndryshe kisha e Laçit. “E...

Aksident në Yzberisht, makina përplas 6 vjeçarin, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Yzberishtit në Tiranë. Një makinë e drejtuar nga 29 vjeçari M.Gj ka përplasur një fëmijë...

Luigi Soreca surprizohet nga 15 vjeçarja në Përmet, i merr mikrofonin dhe i thotë dy fjalë

Ambasadori i BE-së në Shqipëri, Luigi Soreca, ditën e sotme është surprizuar në vizitën e tij në qytetine  Përmetit. Gjatë fjalës së tij përpara...

Gazetari habitet nga makina që lëviz Agron Shehaj: Erdhi në studio jo me Range apo Mercedes, por zbriti nga një…

Gazetari Sokol Balla është surprizuar këtë pasdite nga makina me të cilën lëviz kandidati për kryetar i PD-së, Agron Shehaj. Në një shënim në rrjete...

“U arratis” në SHBA pas zgjedhjeve, Rudina Hajdari takohet me zyrtarin e lartë

Rudina Hajdari prej disa ditësh ndodhet në Amerikë, ku ka postuar foto në një nga kafet e New Yorkut. Ditën e sotme deputetja ka patur...

Lajme të tjera

Web TV