Rita Ora pjesë e një filmi të ri, publikohet ‘traileri’ (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka vendosur të jetë pjesë e botës së kinemasë.

Me një kast të shkëlqyer aktorësh, si Sir Michael Cain, këngëtarja me origjinë shqiptare e ka shijuar në maksimum eksperiencën si aktore.

Ato kanë vënë në ekran një prej veprave më të famshme të Charles Dickens, që tashmë do të vijë në versionin modern, me shumë aksion dhe aventurë.

Filmi pritet të dalë në kinema në vitin 2021.

Më poshtë mund të ndiqni ‘trailerin’ e filmit. Ka.Li/fjala.al

Të fundit

Alibeaj i përgjigjet Berishës: Një mendësi komuniste mund ta përdhosi kujtimin e heronjve

Kryetari i Komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka përkujtuar 2 prillin e 32 viteve më, ku humbën jetën...

“14 maji”/ Berisha: Sot mjerisht në monizëm, Alibashat nuk kanë merituar asnjë mbështetje

Sali Berisha tha është penduar për mbështetjen që i ka dhënë më parë Lulzim Bashës dhe Enkelejd Alibeajt duke i cilësuar përsëri si “pengje”.  “Ska...

Masakra e 2 Prillit/ Meta: Të vendosur për të mbrojtur amanetin e martirëve

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta iu është bashkuar reagimeve për demonstratën e 2 prillit të 1991 ku humbën jetën 4 qytetarë, martirë...

“Më hodhi diçka në pije”/Qetsori zbulon sherrin e vjetër me Bledin: Do ja rregulloj unë..

Teksa askush nuk e priste largimin e Olta Gixharit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, banorët patën mbrëmë edhe një të papritur tjetër. Në...

‘Do sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës’/ Braimllari: Me Këlliçin ulim taksat

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari, njëkohësisht kandidat për Këshillin Bashkiak të Tiranës deklaron se me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do...

Lajme të tjera

Web TV