Një fundjavë në fshat, Besi ndan foton e ëmbël të Xhensilës dhe Ajkës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit pamjen më të bukur të fundjavës.

Ai ka publikuar në llogarinë e tij një foto të partneres, Xhensila Myrtezaj me vajzën e vogël, Ajka në mesin e një fushe.

Kallaku e ka shoqëruar këtë pamje me disa emoji zemrash dhe lulesh duke treguar se nuk mund ta kalonte më mirë mëngjesin e të shtunës mes shëtitjesh me dy vajzat më të shtrenjta të tij.

Kujtojmë se Besi ka ndarë herë pas here momente të ndryshme me Ajkën dhe Xhensilën duke shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit për shkak të situatave të ndryshme të krijuara në shtëpi./Bl.Ba/Fjala.al

 

View this post on Instagram

 

🌟🌟🌹🌹❤️❤️🙌🏻 @xhensilamyrtezaj


A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Të fundit

Apeli për vaksinat/Përparim Kabo: Vaksinohuni, unë dua t’i besoj shkencës!

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, publik në faqen e saj të “Facebook” mesazhin e antropologut Përparim Kabo, i cili...

Derbi i kryeqytetit/ Partizani “fundoset” nga rezultati, gjobat dhe ndeshje pa tifozë

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka vendosur masa të ashpra për dy ekipet e kryeqytetit Partizanit dhe Tiranës. Pas humbjes me...

Shitje droge dhe dhunë në familje, arrestohen tetë persona në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona, për vepra të ndryshme penale. Burime zyrtare bënë me dije se pas hekurave përfunduan shtetasit me inicialet...

Rama poston projektin ‘Lungomare 3’: Do të ngrihet kantieri i një tjetër transformimi rrënjësor (Video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm në rrjetin social Facebook projektin ‘Lungomare 3’. Kreu i qeverisë njofton se në fillim të vitit të...

28 tetor 1922/ Marshimi mbi Romë, Mussolini emërohet kryeministër pa një konflikt të armatosur

Më 28 tetor të vitit 1922 fashistët italianë të udhëhequr nga Benito Mussolini, ndërmarin Marshimin mbi Romë dhe dominojnë, qeverinë italiane. Ky marshim, ishte...

Lajme të tjera

Web TV