test

Kur Merlin Monro ngrinte moralin ushtarëve që do luftonin në Kore

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kore, shkurt 1954, një ngjarje dn të shënohej për trupat ushtarakë që nodheshin aty, por kjo nuk do të kishte të bënte aspa me luftën.

Ky do të ishte një moment shumë argëtues dhe i paharrueshëm për ta.

Mund të ndodhë vetëm një herë në jetë të shohësh një nga yjet e të gjitha kohëve që shkëlqimi nuk mund t’i humbasë kurrë.

Marilyn Monron do të ishte aty për të performuar dhe për të shpëndarë shkëlqimin e saj.

Të fundit

Euro 2024/ Austria fiton duke bindur, 3 gola për 3 pikë

Polonia dhe Austria u përballën në Berlin, në ndeshjen e vlefshme për raundin e dytë, të Grupit D., sfidë...

Dhjetëra të vdekur nga vapa në Meksikë: 4 herë më vdekjeprurëse!

Vala e të nxehtit po përhap probleme të mëdha kudo nëpër botë. Sakaq, në Meksikë temperaturat e larta kanë marrë dhjetëra jetë njerëzish e ndërsa...

Çmimi letrat Kadare 2024, shkrimtari i ri Dionis Prifti shpallet fitues me shumicë votash

Dionis Prifti shpallet fitues i edicionit të dhjetë të Çmimit letrar KADARE 2024, me romanin “Dy javë nën balonë” Në përputhje me Statutin e Çmimit...

Iu gjetën 19 doza kokainë dhe 2 mijë € cash, arrestohet në Milano reperi shqiptar 

Një reper shqiptar i njohur me emrin Daxter, është arrestuar nga policia italiane në Milano, pasi shpërndante kokainë. Sipas mediave italiane, pasditen e 20 qershorit,...

Veliaj me socialistët: I shohim njerëzit në sy për punët e bëra dhe premtimet e mbajtura

“Fakti që rritemi çdo vit në Laprakë, i dedikohet punës së palodhur”. Kjo ishte deklarata e Drejtuesit Politik të PS për Qarkun e Tiranës,...

Lajme të tjera

Web TV