Shihni çfarë bën ky qen për pronaren e tij (VIDEO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kafshët shtëpiake janë gjithmonë pranë pronarëve të tyre, në të mirë e në të keq. Ata shfaqin dashuri të pakushtëzuar dhe gjithmonë bëjnë gjithçka që është e mundur për të mbrojtur njerëzit që duan më shumë.

Prova e kësaj është një video e bërë në Tik Tok e publikuar nga Hannah Quintus, një 22-vjeçare, qeni i së cilës, Jax, e shpëtoi atë që të mos përfundonte në dysheme kur ajo u kthye në dhomën e saj pas një feste.

Videoja numëron më shumë se 3 milion shikime në rrjete sociale. Hannës i merren mendtë, bën një hap të gabuar dhe fillon të lëkundet. Në këtë moment ndërhyn qeni i saj. Ai afrohet dhe eviton që ajo të bjerë në dysheme.

“Unë isha kthyer nga një festë ku kisha konsumuar alkool dhe kamera ime regjistroi këtë video”, shkroi Hannah në Tik Tok. Që atëherë, videoja ka mbledhur më shumë se 1,200 komente në të cilat njerëzit qeshin me situatën. Ka.Li/fjala.al/Burimi:LaVanguardia

@hquintus

Came home after a few too many and caught this video of my petcam 😂😂 #fyp #funny #falling #dog #tigerking #distancedance #coronavirus #quarantine

♬ kid fran moon – g

 

Të fundit

Dropulli grek apo shqiptar? Plas “sherri” mes deputetes së PS-së dhe gazetarit Marin Mema (Dokumentari dhe debati i plotë)

Një ditë më parë në Top Channel u transmetuar dokumentari i radhës i “Gjurmë Shqiptare” të gazetarit Marin Mema....

Horoskopi, 18 janar 2021

DASHI Në letër ka komplikime dhe zgjedhje të vështira për të bërë. Nëse jetoni dy marrëdhënie në të njëjtën kohë, duhet të kuptoni se në...

Aleksej Navalnyn e arrestojnë pasi mbërrin në Moskë

Kritiku i ashpër i Kremlinit dhe aktivisti politik Aleksej Navalny u arrestua, pasi u kthye në Rusi të dielën. Me vendimin për kthim ai...

Makina i gjendet e djegur në Pukë, zhduket në Shqipëri ish-arbitri italian

Prej 10 ditësh ish-arbitri italian i futbollit Davide Pekoreli është zhdukur pa lënë gjurmë në Shqipëri. Mediat italiane raportojnë mbi ngjarjen e mistershme, ku ndër...

“A do dilje me një djalë më të ri?” Armina Mevlani jep përgjigjen e papritur

Armina Mevlani është pyetur në rrjetet sociale nëse do të martohej me një burrë më të ri se vetja dhe ajo tregoi nuk i...

Lajme të tjera

Web TV