Pas zhdukjes se tre te rinjve, Ardi Veliu zbarkon në Shkodër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu niset me urgjencë në Shkodër. Kjo pas zhdukjes së tre të rinjve në Malësinë e Madhe.

Shkak i kësaj vizite blic është operacioni pa sukses për gjetjen e Klement Pepajt, Vilson Çutajt dhe vrasësit të dyshuar të tyre Danjel Pepaj.

Familjarët e tre të zhdukurve dyshojnë se të rinjtë mund të jenë vrarë. 3 të rinjtë janë kushërinj, ndërsa policia ka nisur kontrollet për gjetjen e këtyre shtetasve. Dyshimet janë se ata mund të jenë vrarë për konflikte droge.

La.Mi/Fjala.al


Të fundit

Vendosi t’i ngjyrosë vet vetullat, por gjithçka shkoi keq

Përdoruesja e TikTok, Casey W.S Southern vendosi të errësojë vetullat me një ngjyrë që bleu në dyqan. Pasi vendosi ngjyrën...

Kishin përgatit qeset e kokainës dhe kanabisit gati për shitje, si u arrestuan dy të rinjtë në Tiranë

Vijon puna e pandërprerë për evidentimin, parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Goditen dy raste të veprimtarisë kriminale në fushën e...

“Janë normale, i ke nga operacioni”, gruaja pëson dhimbje të mëdha, kirurgu i kishte harruar brenda në trup gërshërët

Një grua nga Turqia ka përjetuar dhimbje të mëdha të barkut pas një operacioni, ku kirurgu kishte harruar gërshërët brenda. Kirurgu i tha Nurcihan Ogmen,...

Gazetari amerikan shënjestron Berishën: Guantanamo nuk është aq i madh sa të mbajë gjithë politikanët rebelë të Ballkanit  

Prestigjozja amerikane “Boston Globe”, ka publikuar një shkrim të gazetarit dhe analistit të njohur Peter Lucas, i cili “shënjeston” Sali Berishën. Lucas ka bërë një analizë të...

Rrahu me sende të forta dhe bëri për spital 58-vjeçar, 62-vjeçarit i ndodh e papritura 

Një 62-vjeçar ka rënë në prangat e policië së Lushnjes pasi ka dhunuar një person në Lushnje. Bëhet me dije se ka rënë në pranga...

Lajme të tjera

Web TV