VIDEO EDITORIAL NGA ROLAND QAFOKU / 10 AMBASADORËT ME MË INFLUENCË NË SHQIPËRI

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Të fundit

Rezart Veleshnja reagon për sherrin me Luana Vjollcën

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka reaguar për herë të parë për sherrin e përfolur në media mes tij...

Erdogan sulmon presidentin Macron: Synon të lajë hesapet me Islamin dhe muslimanët

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka sulmuar presidentin e Francës, Emanuel Macron duke e akuzuar se synon të lajë hesapet me Islamin dhe...

Çështja e detit/ Rama: Do t’i drejtohemi Gjykatës së Hagës

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas takimit të sotëm me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias në Tiranë. Rama është shprehur se gjatë diskutimeve me...

Franca iu refuzon azilin, riatdhesohen 25 shqiptarë

25 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar në Shqipëri ditën e sotme pasi iu është refuyuar kërkësa për azil në Francë. Këta shtetas shqiptarë kanë qëndruar në...

Meta takon ministrin Dendias: Çështja e detit të trajtohet përmes dialogut të sinqertë

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me Ministrin e Jashtëm  të Greqisë, Nikos Dendias, nga ku kërkoi që çështja e detit të trajtohet...

Lajme të tjera

Web TV