VIDEO EDITORIAL NGA FRROK ÇUPI / “Beqiri kur po shkonte në ferr, mbante foton e Enverit”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të fundit

Veliaj i uron ditëlindjen ish-presidentit Hashim Thaçi: Luftëtar i lirisë së Kosovës!

Ditën e sotme ish-presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka ditëlindjen. Në këtë ditë të shënuar nuk ka munguar...

‘Veçantizmi’, gropa në të cilën po zhytet Serbia

Nga Veton Surroi Paraja serbe të dërgohet në një bankë serbe në Kosovë nga e cila shërbimi serb i postës së shpejtë do ta dorëzojë...

Dokumentari i RAI 3, kryeministri Rama: Të njëjtat gënjeshtra, episod i tmerrshëm

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas një dokumentari të shfaqur në televizionin italian “RAI 3”, për një reportazh lidhur marrëveshjen e emigrantëve mes Italisë...

Rrëzohet avioni në Alaska, dy të vdekur

Një avion me një ekuipazh prej dy personash u rrëzua të martën në Alaska dhe pilotët besohet të kenë vdekur, thanë autoritetet amerikane. Rrëzimi...

Kendall Jenner zbulon sekretin e grimit të përsosur për pranverën

Kendall Jenner ka treguar sekretet e grimit të thjeshtë pranveror në një intervistë për Vogue. Kjo është hera e katërt që modelja bëhet pjesë...

Lajme të tjera

Web TV